У Хмельницькому знайшлося «нічийне» футбольне поле
У Хмельницькому «Народний контроль» виявив футбольне поле, яке не має господаря. Тому й будь-якої миті може перетворитися на стоянку для автомобілів чи будівельний майданчик.
У Хмельницькому знайшлося «нічийне» футбольне поле
У Хмельницькому «Народний контроль» виявив футбольне поле, яке не має господаря. Тому й будь-якої миті може перетворитися на стоянку для автомобілів чи будівельний майданчик.

Знаходиться це поле у Гречанах, біля будинків на вулиці Курчатова. Дітлахи з трьох будинків ганяють тут чи не щодня м’яча, бо більше гратися їм немає де. Але нещодавно серед місцевих мешканців пішла чутка – замість місця для дитячих забав на майданчику збираються облаштувати автомобільну паркову. Люди готові навіть до протестів, аби тільки ніхто не чіпав єдине для всієї округи футбольне поле. Хоча й воно знаходиться наразі у не найкращому стані. Місцеві дітлахи скаржаться, що тут ворота давно уже зламані, сітка на паркані з дірками, в які вилітає м’яч, а в одному місці узагалі одна секція впала, відкриваючи прохід непроханим гостям. Майданчик зараз ніхто не прибирає, окрім самих дітей.

«Зараз тут граються діти з усіх навколишніх будинків. То навіщо в дітей забирати єдине місце, де вони можуть погратися на свіжому повітрі. Не буде майданчика – будуть сидіти вдома цілий день перед комп’ютерами. Та й між будинками має бути якась територія для людей, а не для машин», –
обурюється місцева мешканка Валентина.

Активіст «Народного контролю» Микола Мельник узявся відстоювати дитячі інтереси у чиновницьких кабінетах.

«Міська влада підключиться до вирішення цієї проблеми, – обіцяє «Народному контролю» Валерій Вешко, начальник Хмельницького міського управління молоді та спорту. – Постараємося, щоб там був дійсно спортивний майданчик, з воротами, з нормальним футбольним полем. Діти мають
отримувати задоволення від занять спортом».

У тому, що ця земельна ділянка нікому не відводилася і не планувалася використовуватися ніяк інше, як для занять спортом, запевняє «Народний контроль» і Сергій Самишкін, начальник Хмельницького міського управління земельних ресурсів. І обіцяє, що уже найближчим часом спортивний майданчик на вулиці Курчатова буде передано на баланс міського управління молоді та спорту.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього