У Хмельницькому знову горів речовий ринок
11 червня о 15:36 до Оперативно-координаційного центру ГУ ДСНС України у Хмельницькій області надійшло повідомлення про пожежу в приватному кіоску в торгівельному ряді одного з речових ринків м. Хмельницький. Зателефонував охоронець, який помітив задимлення в одному з металевих контейнерів. Ще до прибуття рятувальників співробітники намагалися боротися з вогнем самотужки. Проте на заваді їм стали зачинені на колодки ворота палаючих кіосків. Вогонь встиг поширитися ще й на сусідній контейнер.У Хмельницькому знову горів речовий ринок
11 червня о 15:36 до Оперативно-координаційного центру ГУ ДСНС України у Хмельницькій області надійшло повідомлення про пожежу в приватному кіоску в торгівельному ряді одного з речових ринків м. Хмельницький. Зателефонував охоронець, який помітив задимлення в одному з металевих контейнерів. Ще до прибуття рятувальників співробітники намагалися боротися з вогнем самотужки. Проте на заваді їм стали зачинені на колодки ворота палаючих кіосків. Вогонь встиг поширитися ще й на сусідній контейнер.

За лічені хвилини на місце події прибуло 2 відділення рятувальників пожежно-рятувальних підрозділів обласного центру. Вогнеборці за допомогою бензоріза зрізали замки та о 15:46 пожежу площею 1 кв. м локалізували, а о 15:48 – успішно ліквідували. Внаслідок пожежі вогнем пошкоджено товар та внутрішнє оздоблення кіосків.

Завдяки своєчасному повідомленню про загорання, оперативним та злагодженим діям працівників ДСНС та адміністрації ринку пожежу вдалося ліквідувати на початковій стадії розвитку, від вогню було врятовано сусідні кіоски.

Попередня причина пожежі – порушення правил пожежної безпеки під час газозварювальних робіт.

Нещасних випадків на пожежі не було.

ДСНС вкотре звертається до адміністрації та підприємців ринків вжити вичерпних заходів щодо забезпечення пожежної безпеки.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього