У Хмельницькому знову змінили тарифи на проїзд
7 вересня Антимонопольний комітет зобов’язав виконком знизити вартість проїзду автобусними маршрутами, які працюють в режимі маршрутного таксі та автобусними маршрутами в звичному режимі.Уже15 вересня хмельничани почали плати за проїзд згідно із тарифами, які 10 вересня затвердив виконавчий комітет міської ради. Згідно із внесеними змінами проїзд автобусними маршрутами, які працюють в режимі маршрутного таксі коштував 3 грн.У Хмельницькому знову змінили тарифи на проїзд
7 вересня Антимонопольний комітет зобов’язав виконком знизити вартість проїзду автобусними маршрутами, які працюють в режимі маршрутного таксі та автобусними маршрутами в звичному режимі.Уже15 вересня хмельничани почали плати за проїзд згідно із тарифами, які 10 вересня затвердив виконавчий комітет міської ради. Згідно із внесеними змінами проїзд автобусними маршрутами, які працюють в режимі маршрутного таксі коштував 3 грн.

Вартість проїзду автобусними маршрутами в звичному режимі становив 2 грн. 50 коп. Цим рішенням виконком скасував попереднє рішення від 26 лютого 2015 року. У ньому йшлося про тимчасове підняття вартості проїзду у громадському транспорті. Однак, сьогодні перевізники знову почали брати з хмельничан стару вартість проїзду. Керуються міські перевізники ухвалою Хмельницького міськрайонного суду, яку служителі Феміди ухвалили вчора. Нею було відмінено рішення виконавчого комітету про зниження тарифів на проїзд. Позов надійшов від 4 підприємців, що займаються перевезеннями у місті.

«Позиція виконавчого комітету та міської ради залишається незмінною. Уже зараз юридичний відділ готує оскарження цієї ухвали в Вінницькому адміністративному апеляційному суді та готуються звернення до всіх відповідних органів. На мою думку, таке рішення суду було невмотивованим. В ухвалі немає мотивів для прийняття такого рішення. Така ситуація створює нездорову соціальну напругу у місті» – сказав, коментуючи ситуацію на брифінгу для представників ЗМІ, заступник міського голови Андрій Капура.

Профільний заступник очільника міста наголосив, що перевізники від лютого не надали необхідних обґрунтувань та розрахунків вартості проїзду. Міська влада йшла їм назустріч та залишала у силі тимчасові тарифи. Однак, після вимог Антимонопольного комітету виконком змушений був повернути у дію тарифи, що діяли до 26 лютого.

У перевізників своя правда. Підприємці кажуть, що навіть 3, 50 грн. за проїзд – це замало. Тому підприємці налаштовані боротися за вищі тарифи.
Наступним кроком стануть громадські обговорення тарифів на проїзд у громадському транспорті з хмельничанами.

Також Андрій Йосипович наголосив, що рішення про встановлення обґрунтованої вартості проїзду у громадському транспорті виноситиметься на чергову 53 сесію міської ради, яка відбудеться 23 вересня. «Переконаний, що міські обранці стануть на захист інтересів хмельничан та відстоять їх інтереси».

Міська влада готова йти на компроміс із підприємцями та сідати за стіл переговорів. Головне, наголосив Андрій Капура, аби все було у правовому полі.
А поки хмельничани муситимуть платити за проїзд автобусними маршрутами, які працюють в режимі маршрутного таксі – 3 грн.50 коп., а автобусними маршрутами в звичному режимі – 3 грн.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього