У Хмельницькому зросли пенсійні виплати інвалідам
Управління Пенсійного фонду України у м.Хмельницькому повідомляє, що з грудня 2015 року пенсійні виплати інвалідам ІІІ групи, інвалідам з дитинства та дітям–інвалідам також виплачуватимуть у підвищених розмірахУ Хмельницькому зросли пенсійні виплати інвалідам
Управління Пенсійного фонду України у м.Хмельницькому повідомляє, що з грудня 2015 року пенсійні виплати інвалідам ІІІ групи, інвалідам з дитинства та дітям–інвалідам також виплачуватимуть у підвищених розмірах, повідомляють на сайті міської ради.
Нагадує, що з вересня 2015 року, після збільшення прожиткового мінімуму для осіб, які втратили працездатність, зросли і виплати пенсій по інвалідності, крім інвалідів ІІІ групи. Для них мінімальний розмір пенсії, з урахуванням норм постанови уряду 2014 року, залишився на рівні 949 грн.
Проте 18 листопада 2015 року, на численні звернення даної категорії пенсіонерів, Кабмін вніс зміни у відповідну постанову та забезпечив інвалідам ІІІ групи загального захворювання, а також інвалідам з дитинства та дітям-інвалідам збільшення на рівні прожиткового мінімуму для осіб, що втратили працездатність — до 1074 грн. на місяць.
Таким чином, з грудня 2015 році ця категорія інвалідів отримає вже перераховані та збільшені виплати. Після кожного чергового підвищення прожиткового мінімуму такий перерахунок буде проводитися автоматично і не потребуватиме додаткових звернень громадян. Тобто підвищиться прожитковий мінімум — водночас збільшиться і розмір виплат.
Сьогодні на обліку в управлінні перебуває 70 тис. пенсіонерів, з них 19,4% мають інвалідність: І групи — 850 чол., ІІ групи — 5,2 тис., ІІІ групи — 7,6 тис.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього