У Хмельницькому з’явилась алея «Співдружності»
У мікрорайоні Озерна поблизу торгового комплексу “Агора” висаджено 14 беріз на честь 14 міст-побратимів Хмельницького. Ініціатор акції – громадська організація “Хмельницький молодіжний клуб розвитку”. Ідею підтримала міська влада. Молоді деревця, придбані комунальним підприємством по зеленому будівництву і благоустрою міста за кошти міського фонду охорони навколишнього природного середовища, висаджували активісти та представники міської влади. Кожне дерево закріпили за певною організацією. В акції взяли участь заступник міського голови Андрій Капура та депутат міської ради Петро Янковенко.У Хмельницькому з’явилась алея «Співдружності»
У мікрорайоні Озерна поблизу торгового комплексу “Агора” висаджено 14 беріз на честь 14 міст-побратимів Хмельницького. Ініціатор акції – громадська організація “Хмельницький молодіжний клуб розвитку”. Ідею підтримала міська влада. Молоді деревця, придбані комунальним підприємством по зеленому будівництву і благоустрою міста за кошти міського фонду охорони навколишнього природного середовища, висаджували активісти та представники міської влади. Кожне дерево закріпили за певною організацією. В акції взяли участь заступник міського голови Андрій Капура та депутат міської ради Петро Янковенко.

“Сьогодні ми висаджуємо «Алею співдружності міст» на честь 14 міст – побратимів Хмельницького. Вона стане символом єдності людей з різних міст. Адже єдність – це те, що нам всім сьогодні вкрай необхідне. Мікрорайон Озерна активно розбудовується. Поряд з багатоповерхівками тут незабаром з’являться нова школа, дитячий садок, інші соціальні об’єкти. Це добра справа, хотілося щоб подібні акції з озеленення нашого міста проводилися частіше”, – сказав заступник міського голови Андрій Капура. І додав: “Під час видачі містобудівних умов ми будемо передбачати біля кожного будівництва обов’язковим елементом висадку дерев”.

Заступник міського голови висловив сподівання, що висаджена сьогодні алея покладе початок великій і гарній вулиці, попередня її назва Січових стрільців, у нашому прекрасному місті. Він також подякував за гарну ідею Хмельницькому молодіжному клубу розвитку, небайдужій молоді, яка долучається до створення зеленої оазиси в рідному місті, допомагає міській владі робити Хмельницький квітучим Європейським містом.
Цього дня працівники комунального підприємства по зеленому будівництву і благоустрою міста та комітетів самоорганізації населення також висадили у різних мікрорайонах Хмельницького 180 дерев: беріз, лип, кленів і калини.

За словами організаторів акції, біля кожного дерева буде встановлено табличку з назвою одного з міст-побратимів Хмельницького і гранітний камінь, який художники розпишуть в національні кольори відповідного міста.

Офіційне відкриття алеї відбудеться 25 квітня.

З давніх часів і в сьогоднішній непростий час у місті Хмельницькому дружньо і мирно співіснують люди різних національностей – це одна велика родина.
Місто Хмельницький має 14 міст-побратимів у різних куточках нашої планети: Сілістра (Болгарія), Модесто (CША), Бор (Сербія), Чеханов (Польща), Белць (Молдова), Крамфорс (Швеція), Шицяджуань (Китай), Акваскальєнтес (Мексика), Іваново (Росія), Шяуляй (Литва), Манісес (Іспанія), Кармель (Ізраїль), Твер (Росія), Старобільськ (Україна).

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього