У Хмельницькому з’явилося "Академмістечко"
Так назвали мікрорайон, де житимуть прикордонники.У Хмельницькому з’явилося "Академмістечко"
32 сім’ям прикордонників сьогодні вручили ключі від помешкань у новенькій дев’ятиповерхівці Хмельницького. Зводити цей будинок почали торік у квітні, зараз триває будівництво ще кількох. Район, де мешкатимуть прикордонники, назвали «Академмістечком».

Ці прикордонники – перші мешканці району «Академмістечко». Підполковник Олександр Андрушко більше 10 років чекав на квартиру. Тепер із сім’єю обдумують, як облаштувати житло.
Серед щасливців – 12 учасників АТО, багатодітні сім’ї та ветерани служби. Востаннє житлові квадрати в Національній академії державної прикордонної служби ділили ще в 2004 році.
Дев’ятиповерхівку почали будувати у квітні 2015-того. Трохи більше року знадобилося забудовникам, аби здати в експлуатацію першу чергу. Кажуть – для захисників кодону особливо старалися.
Цьогоріч на будівництво житла для українських прикордонників в державному бюджеті заклали 60 мільйонів гривень. Тож до кінця 2016-того планують здати 5 житлових будинків.
У Хмельницькій області на квартирному обліку перебуває майже 300 родин прикордонників. Цьогоріч, якщо будівельники встигнуть, ще 41 сім’я отримає омріяне житло.

Подробиці – у сюжеті Поділля-центр.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього