Окрім цього, на Прибузькій збудують ще паркову зону і житлові будинки.
Відповідаючи на запитання журналістів після перегляду матчу між «Шахтарем» та «Тулузою» у 2009 році, вже колишній президент Леонід Кучма, згадував: «… Коли я став президентом, в мене спочатку була мрія, щоб в магазинах з’явилася ковбаса. Щоб в нас в країні були такі заправні станції, як у Європі. І, наприкінці, щоб ми чимось відрізнялися і весь світ знав, що є така країна – Україна…І з’явилися брати Клички, такі команди, як \”Шахтар\”, що прославляють Україну ».
Мрії Леоніда Даниловича майже здійснилися – в магазинах є ковбаса з майже мяса. Заправних станцій стало багато. І вони дійсно схожі на закордонні, але продають там лише щось схоже на бензин.
А ще в містах, містечках і багатьох селах зявилася величезна кількість кафе, барів і різного роду «наливайок». «Посидіти в барі» стало ледь не стилем життя.
Та, на щастя, часи і пріоритети змінюються. І окрім звісток про відкриття таких популярних в народі закладів, хоча і рідко, та, все ж таки, можна зараз почути і про спортивні зали, майданчики зі штучним покриттям та, ще рідше, – про спортивні комплекси.
Ці промінчики світла в темному царстві байдужості держави до розвитку масового спорту дають певну надію на майбутнє. Адже спортивна інфраструктура радянських часів вже давно вичерпала свій ресурс. І нам вкрай необхідно будувати нові спортивні комплекси, що відповідатимуть вимогам сьогодення.
Україна загалом і Хмельниччина зокрема мають величезний людський потенціал для досягнення високих спортивних рельтатів. Але для його реалізації потрібно створити відповідні умови – спортивна інфраструктура, висококваліфіковані тренери та усвідомлення усіма нами ролі, яку відіграє спорт для нашого життя і здоровя.
Спортсмени, що тренуються у сирих підвалах, полях, що нагадують занедбані городи, чи ті, що крізь водорослі намагаються побачити воду, щоб опустити туди весло, можливо і стануть сильніші духом у порівнянні з закордонними колегами, які тренується в суперкомфортних умовах. Але ж краще перемагати завдяки, а не всупереч. І краще тратити сили на розвиток, а не на виживання.
Саме тому приємною новиною стала звістка про будівництво нового спортивно-оздоровчого комплексу «СПОРТ-СІТІ» по вулиці Прибузькій, 5/1 біля Хмельницького палацу творчості дітей та юнацтва, який включатиме в себе і повноцінний стадіон.
Окрім споркомплексу зявиться ще й паркова зона і житлові будинки. Проектом передбачено використання передових досягнень у сфері енергозбереження, що стає ще більш актуальним у світлі чергового підвищення цін на енергоресурси.
Реалізація цього амбітного проекту, сподіваюся, дозволить змінити філософію будівництва в нашому місті і стати прикладом для інших забудовників. Бо просто побудувати будинок і продати у ньому квартири – це заробітчанство вчорашнього дня.
Новий час вимагає нових ідей та нових підходів. І у людей вже зовсім інші мрії.
Якщо ми створимо умови для наших громадян, в тому числі і такими проектами, як «СПОРТ-СІТІ», то кожен українець матиме шанс прославити нашу країну спортивними досягненнями. Бо лише масовий спорт дає дорогу в майбутнє талановитим спортсменам. А вкладання мільйонів доларів в улюблені футбольні іграшки наших багатіїв без розвитку масового дитячого футболу дає лише короткочасний результат, та й то для вузького кола осіб.
Бути здоровим – модно і вигідно. І для держави, і для кожного з нас!
До зустрічі на стадіонах!
Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського
Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього