У Хмельницькому з`явиться ще одна автостанціяВиконавчий комітет Хмельницької міської ради надав дозвіл фізичній особі-підприємцю Людмилі Лукашовій на відкриття біля заводу “Катіон” автостанції четвертого класу з наданням автостанційних послуг пасажирам та перевізникам у Хмельницькому в напрямку руху на Тернопіль.У Хмельницькому з`явиться ще одна автостанціяВиконавчий комітет Хмельницької міської ради надав дозвіл фізичній особі-підприємцю Людмилі Лукашовій на відкриття біля заводу “Катіон” автостанції четвертого класу з наданням автостанційних послуг пасажирам та перевізникам у Хмельницькому в напрямку руху на Тернопіль.
Таке рішення виконком ухвалив 26 грудня на черговому засіданні.

Автобусній станції присвоєно шостий порядковий номер.

“Приватний підприємець повністю облаштувала зупинку і вона готова до експлуатації. Підготовлені всі необхідні, відповідно до вимог чинного законодавства, документи. Залишилось провести атестацію, після якої отримати свідоцтво на право діяльності автостанції”, – пояснив начальник управління транспорту і зв’язку Петро Кузьмін.

Він додав, що відкриття автостанції в напрямку Тернополя дасть змогу розвантажити людей з круга, де їм доводилось очікувати транспорт на проїзній частин.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього