У Хмельницькому з’явився Клуб мандрівниківЛюбителі подорожей будуть обмінюватися враженнями та корисною інформацією.Любителі подорожей будуть обмінюватися враженнями та корисною інформацією.

Якщо ви вже подорожували, збираєтеся подорожувати в найближчому майбутньому або просто цікавитеся відвідуванням цікавих місць і країн, то цей клуб саме для вас. Його організували у нашому місті мандрівники з величезним досвідом Анна Думанська та Богдан Місюренко, які об’їздили автостопом понад 30 країн Азії та Європи.

“У нашому місті, як і в усьому світі, люди все більше цікавляться активними і самостійними подорожами. Ми вирішили об\’єднати хмельничан-однодумців, щоб організовувати зустрічі, на яких можна буде обмінюватися враженнями від поїздок, фотографіями, корисним досвідом та інформацією. Можливо, влаштовувати спільні походи та цікаві поїздки”, – розповідають мандрівники.

Перша зустріч клубу відбудеться у суботу, 15 лютого в музеї історії міста (вулиця Проскурівська, 30, другий поверх).

Слідкувати за новинами та зустрічами, викладати власну інформацію можна на інтернет-сторінці Клубу мандрівників vk.com/travelclubkm.

“Велосипедисти, пішоходи, автостопники та інші мандрівники повинні знати один одного, щоб ділиться досвідом, заряджати позитивом і надихати інших на нові звершення, – запевняють організатори. – Пишіть свої ідеї та залишайте пропозиції, щоб ми знали про активних людей, які цікавляться подорожами в нашому місті”.

За матеріалами: медіа-корпорації “Є”

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього