Хмельниччина другою після Львівщини прийняла естафету проведення міжобласного семінару з розгляду актуальних питань створення Служби фінансових розслідуваньУкраїни та практичного застосування новацій податкового законодавства

У Хмельницькому з’явиться служба фінансових розслідуваньУ Хмельницькому з’явиться служба фінансових розслідувань

Хмельниччина другою після Львівщини прийняла естафету проведення міжобласного семінару з розгляду актуальних питань створення Служби фінансових розслідуваньУкраїни та практичного застосування новацій податкового законодавства.

Презентація основних аспектів концепції створення Служби фінансових розслідувань відбулась у форматі конструктивного діалогу між представниками громадських інституцій і бізнесу Хмельницької, Вінницької, Житомирської областей та першим заступником голови Державної фіскальної служби Володимиром Хоменком. Сторони не лише почули один одного, але й виробили ряд базових пропозицій, які стосуються концепції побудови СФР, її функцій, що спрямовані на захист інтересів держави і бізнесу, забезпечення зворотного зв‘язку з громадськістю.

«Ми налаштовані на те, щоб чути і враховувати позицію громадськості та бізнесу щодо створення Служби фінансових розслідувань. Це дозволить нам бути дієвими у реалізації питань державної ваги, формувати службі європейське обличчя та на ділі забезпечувати її суспільну важливість», – підкреслив Володимир Хоменко.

Пріоритетні напрямки діяльності Служби визначаються соціально-економічною ситуацією у країні і необхідністю кардинально впливати на її позитивний розвиток, про що говорили усі учасники зустрічі. Передусім, це ліквідація тіньових ринків і корупційних проявів, що взаємопов‘язані між собою і мають спільне підґрунтя, його і покликана ліквідувати СФР.

«У нинішніх непростих для країни умовах ми повинні захищати державу, інтереси легального бізнесу, який наповнює бюджет, забезпечуючи необхідні соціальні виплати, суспільний розвиток і захист країни. Тут немає альтернативи у тому, щоб робити комусь «дах». І дуже важливо, що ми маємо єдине державницьке бачення на цей суспільний процес», – заявив перший заступник голови ДФС.

Примітно, що в ході діалогу, який отримав значний громадський резонанс в області, надійшло близько сотні пропозицій щодо усунення проблем, котрі заважають розвитку бізнесу, удосконалення податкового та митного законодавства, кадрового забезпечення Служби та її громадського контролю.

У свою чергу, Володимир Хоменко повідомив, що в рамках створення СФР вже проведено майже два десятки обговорень з представниками бізнесу, громадськості, українськими й міжнародними експертами. Посадовець пообіцяв забезпечити зворотній зв‘язок з авторами конструктивних пропозицій і запевнив, що й надалі проводитиме зустрічі, які допоможуть врахувати позицію громадськості та бізнесу.

Нагадаємо, що Прем\’єр-міністр України Арсеній Яценюк доручив першому заступнику голови ДФС України розробити концепцію нового відомства. Голова Уряду наголосив, що Служба має з\’явитися у вересні цього року – після всеукраїнських громадських обговорень. Проект відповідного Закону пройшов експертизу Міністерства юстиції і невдовзі має бути проголосований у Верховній Раді.

З проектом Закону «Про основи запобігання та боротьби з економічними правопорушеннями» та відповідними поправками до супутніх законів можна ознайомитись на сайті Державної фіскальної служби України www.minrd.gov.ua

Залиште коментар

Також по темі

У Старокостянтинові впав військовий літак. Пілоти загинули

Сьогодні о 12.21 під час виконання навчального польоту