У Хмельницькому з’явився сучасний підлітковий клуб
Фізично і духовно розвинені особистості із загартованою волею та здоровим тілом є рушійною силою розвитку суспільства.У Хмельницькому з’явився сучасний підлітковий клуб
Фізично і духовно розвинені особистості із загартованою волею та здоровим тілом є рушійною силою розвитку суспільства. Розуміючи це, міська влада докладає максимум зусиль для створення можливостей юним хмельничанам займатись фізкультурою, спортом, активною творчістю. Сьогодні сталася радісна подія для усіх містян. Для жителів мікрорайону Озерна свої двері відчинив підлітковий клуб «Індіго» на вул. Лісогринівецькій 16/1 загальною площею 661,5 квадратних метрів. У світлих, просторих та відремонтованих приміщеннях закладу одночасно може займатись близько 70 дітей. На урочисте відкриття клубу завітав виконуючий обов’язки міського голови Костянтин Чернилевський.

«Наші діти – це наше майбутнє. Відтепер сотні юних жителів мікрорайону Озерна матимуть можливість займатись тут спортом у секціях боксу, атлетизму, аеробіки; удосконалювати свої творчі задатки у гуртках танців, малювання, бісероплетіння. Одним словом, змістовно проводити свій вільний час та розвиватись як особистості. Для створення клубу «Індіго» виконавчий комітет передав на баланс Центру по роботі з дітьми та підлітками приміщення, а з міського бюджету було виділено 179,3 тисяч гривень для проведення капітального ремонту та оснащення клубу інвентарем» – підкреслив у вітальному слові Костянтин Іванович.

У Хмельницькому з’явився сучасний підлітковий клуб У Хмельницькому з’явився сучасний підлітковий клуб

Виконуючий обов’язки міського голови побажав юним хмельничанам здоров’я, спортивних здобутків, нових рекордів та успішно розвивати свої таланти у стінах цього закладу.
Також за сумлінну та плідну працю, високий професіоналізм, особистий внесок в організацію та проведення ремонтних робіт підліткового клубу «Індіго» грамоти та цінні подарунки від міської влади отримали ті, хто доклав зусиль для того, щоб у цьому закладі юному поколінню хмельничан було комфортно та затишно.

Організовувати змістовне дозвілля юних жителів Озерної буде ціла команда висококваліфікованих та досвідчених педагогів, тренерів та викладачів, які допоможуть діткам розвиватися фізично та духовно. Під час урочистого відкриття клубу «Індіго» вони усі дякували міській владі за можливість організації процесу навчання та створення чудових умов для маленьких хмельничан.

У церемонії урочистого відкриття центру також взяли участь заступник міського голови Григорій Давиденко, начальник управління молоді та спорту Валерій Вешко, а також маленькі хмельничани та жителі мікрорайону Озерна.

Залиште коментар

Також по темі

У Старокостянтинові впав військовий літак. Пілоти загинули

Сьогодні о 12.21 під час виконання навчального польоту