У Хмельницьку на майдані будують барикадиБлизько однієї тисячі мітингувальників на майдані Незалежності від гарячих промов перейшли до дій.Близько однієї тисячі мітингувальників на майдані Незалежності від гарячих промов перейшли до дій.

Зараз на майдані Незалежності активісти будують барикади. Уже закликають хмельничан підвозити будівельні матеріали, скати та інші речі, які можуть знадобитися для будівництва барикад.

Вже зараз на майдані є кілька бочок для обігріву людей. Біля адміністарції зі сторони вулиці Гагаріна будують барикади, а на прапор України, який біля облдержадміністрації, мітингувальники пов\’язали чорну стрічку. Також вони звернулися до мера, щоб допоміг встановити намети та пункти обігріву мітингувальників.

«Так, чим зможемо допоможемо, – побіцяв мер та зауважив, – Звичайно, мали б долучитися еменесники. Бо як годувати безхатчинків, то вони розгортають намети, розливають гарячі чаї та борщі, а мітингувальники вимушені грітися самі».

Також майданівці завітали в облдержадміністрацію до Василя Ядухи та голови обласної ради Миколи Дерикота. Від губернатора мітингувальники вимагали вийти до народу та визначитися чи він за народ, чи за Президента, а від голови облради – оголосити позачергову сесію обласної ради.

За матеріалами: http://osp-ua.info

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього