У Хмельницьку проводитимуть профілактично-ремонтні роботи і відключать світло
У зв\’язку з електромонтажними роботами в багатьох домівках хмельничан буде відсутня електроенергія.У зв\’язку з електромонтажними роботами в багатьох домівках хмельничан буде відсутня електроенергія.

Як повідомили у РЕМ, в зв’язку із ремонтом обладнання на трансформаторній підстанції 14 листопада з 9.00 до 17.00 буде призупинено електропостачання будинків №№6 і 8 на Львівському шосе.
14-15 листопада з 9.30 до 17.00, у зв’язку з монтажем електроопор, буде відсутня електроенергія на вулицях Зеньковського, Раєвського, Струмковій та у провулку Зеньковського.

У зв’язку з виконанням У Хмельницьку проводитимуть профілактично-ремонтні роботи і відключать світлона трансформаторній підстанції 14 листопада з 9.00 до 16.00 буде призупинено електропостачання будинків у житловому масиві \”Обрій\”.

Цього ж дня з 9.30 до 17.00, у зв’язку з ремонтними роботами, не буде світла в будинках на вулицях Залізничній, Костюшка, Філіпова, Ричка, Партизанській, Савіної та у провулку Волочиському.

Хмельницький міський район електромереж сподівається на розуміння і просить вибачити за тимчасові незручності, спричинені виконанням необхідних робіт.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього