Злочинну групу затримали працівники Управління по боротьбі з організованою злочинністю. За продаж героїну жінку, чоловіка та їх дочку засудили на строк від 2,5 до 6 років позбавлення волі.Злочинну групу затримали працівники Управління по боротьбі з організованою злочинністю. За продаж героїну жінку, чоловіка та їх дочку засудили на строк від 2,5 до 6 років позбавлення волі.Організатором групи була 55-річна жінка, уродженка Житомирської області, яка разом із сім\’єю проживала в Хмельницькому. До злочинної діяльності вона залучила свого чоловіка та дочку. Родина отримували від постачальника наркотичний порошок, привезли його у Хмельницький, де фасували на дози і збували наркозалежним мешканцям міста та області. Вартість 1 грама складала 600-650 гривень.
Отримані кошти витрачали для винаймання будинку, оплати комунальних послуг, своїх побутових потреб, а також на фінансування подальшої злочинної діяльності, зокрема, для придбання чергових партій героїну, оплати послуУ Хмельницьку сім'я торгувала наркотикамиг таксі під час поїздок за наркотиками, придбання електронних ваг для зважування наркотиків тощо.
Згідно вироку суду всіх учасників групи визнано винними у вчиненні злочинних діянь, передбачених ст. 307 «Незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберіганням, перевезення, пересилання чи збут наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів» Кримінального кодексу України, а окремих членів ОЗГ – ще по ряду інших статей, та засуджено до позбавлення волі на терміни від 2, 5 до 6 років.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього