У музеї-студії фотомистецтва урочисто відкрито ювілейну, 40-у за рахунком, виставку.

У музеї-студії фотомистецтва урочисто відкрито ювілейну, 40-у за рахунком, виставку. Цього разу свої унікальні роботи представив талановитий фотохудожник, хмельничанин, голова обласної організації Національної Спілки фотохудожників України, Заслужений діяч мистецтв України, володар багатьох престижних нагород і почесного звання “Художник Міжнародної Федерації Фотографічного Мистецтва (АFІАР) Олександр Соленцов.У музеї-студії фотомистецтва урочисто відкрито ювілейну, 40-у за рахунком, виставку.

У музеї-студії фотомистецтва урочисто відкрито ювілейну, 40-у за рахунком, виставку. Цього разу свої унікальні роботи представив талановитий фотохудожник, хмельничанин, голова обласної організації Національної Спілки фотохудожників України, Заслужений діяч мистецтв України, володар багатьох престижних нагород і почесного звання “Художник Міжнародної Федерації Фотографічного Мистецтва (АFІАР) Олександр Соленцов.

Виставка присвячена ювілею митця. Саме цього дня, 6 листопада, Олександр Олексійович святкував своє 60-річчя. З ювілеєм та відкриттям чергової персональної виставки автора привітав міський голова Сергій Мельник. “Від громади міста щиро вітаю Вас, Олександре Олексійовичу, з днем народження. Дивлячись на Ваші роботи, одразу виникає відчуття, що Ви – унікальна людина.
Ви є прикладом для інших, не зупинятися, рухатися вперед і шукати щось нове. Ваші роботи додають людині гармонії, доброти й тепла. З цих миттєвостей складається життя”, – зазначив він у своєму вітальному слові. altКерівник міста вручив Олександру Соленцову найвищу нагороду міського голови – Почесну відзнаку Хмельницького міського голови. Вручаючи високу нагороду та цінний подарунок Сергій Іванович подякував талановитому митцю за плідну роботу, власну життєву й мистецьку філософію, активну участь у загальноміських заходах, вітчизняних та міжнародних конкурсах. Міський голова побажав ювіляру міцного здоров’я, родинного затишку та подальших творчих успіхів.
Почесної відзнаки міського голови Олександр Соленцов удостоєний за багаторічну, сумлінну та плідну працю, активну громадську діяльність, високий професіоналізм, вагомий особистий внесок у розвиток національного фотомистецтва, пропаганду фотографічних знань серед молоді та з нагоди ювілею. altВ експозиції представлено 63 твори Олександра Соленцова, виконані двома відомими способами – аналоговим і цифровим.
Зроблені вони у різні періоди, починаючи від 90-х років – ті, що визнані часом і поважним журі різних фотоконкурсів, і такі, що зроблені зовсім недавно, вперше постають перед загалом. На урочисте відкриття завітали рідні, колеги та друзі Олександра Олексійовича, а також численні поціновувачі фотомистецтва. З теплими словами привітання до винуватця події звернувся співавтор монтажу експозиції виставки Народний художник України Микола Мазур. Зокрема він сказав: “Олександр – дуже ніжна, добра і скромна людина. Ми знаємо один одного з того часу, коли я розпочав займатися монументальним мистецтвом і творчі фотографії з моїх робіт робив пан Олександр… Кожна з представлених фотографій – обдумана, пережита автором, виконана з любов’ю та творчим пошуком”. Микола Мазур додав, що Хмельницький – унікальне місто тим, що тут відкрили фотомузей, перший в Україні, де можна проводити виставки й побачити авторів робіт – фотохудожників з усієї України. Це, за його словами, як для міста, так і для молоді велика честь, заслуга і перспектива. altМиколу Мазура підтримав присутній на урочистому відкритті голова Чернівецької обласної організації Національної Спілки фотохудожників України Тарас Перун, який один з перших виставляв свої твори на огляд хмельничан у приміщенні новоствореного музею-студії
фотомистецтва.У Хмельницьку відкрилася виставка присвячена ювілею Олександру Соленцову
Як зізнався під час заходу Тарас Перун, йому подобається наше місто, відзначивши особливу увагу міської влади до фотомистецтва, зокрема, присутність міського голови Сергія Мельника на цьому заході, і підкресливши, що у Хмельницькому, на відміну від Чернівців, є дивовижна виставкова зала музею-студії фотомистецтва. У свою чергу Олександр Соленцов подякував усім за допомогу в організації виставки у музеї фотомистецтва, в якому митці можуть демонструвати свою творчість. altРозпочавши заняття фотографією ще в юності, художник пройшов у творчості три основні етапи: перший – робота з чорно-білою плівкою; другий – праця з цифровою фотокамерою; третій – творча обробка авторських знімків, виконаних колись і тепер.
Можливість оглянути високопрофесійні зйомки, зануритися у дивовижний світ фотографії мають й всі охочі хмельничани та гості міста. Виставка експонуватиметься протягом місяця

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього