У хмельницькій дирекції «Укрпошти» спробували провести «рейдерське» захоплення


Скандальний і майже бандитський візит нещодавно призначеного голови Хмельницької обласної організації партії «Удар» Василя Міракіна пережили учора працівники Хмельницької дирекції УДППЗ «Укрпошта».

У хмельницькій дирекції «Укрпошти» спробували провести «рейдерське» захоплення


Скандальний і майже бандитський візит нещодавно призначеного голови Хмельницької обласної організації партії «Удар» Василя Міракіна пережили учора працівники Хмельницької дирекції УДППЗ «Укрпошта».
Справа у тому, що Василь Міракін, який «в довіс» до партійного осередку, отримав посвідчення помічника народного депутата від Блоку Петра Порошенка Геннадія Ткачука на громадських засадах, вирішив, мабуть, що став «крутим рішалою». І тому може завалювати туди, куди йому заманеться, з різними «пред’явами». Тож, захопивши нахабство та «завітну корочку», прийшов до теперішнього директора Хмельницької дирекції «Укрпошти» Дмитра Бойка, і заявив, що той, на його вимогу, має написати заяву на звільнення за власним бажанням. І то терміново, бо він, Міракін, має на це місце свою людину.
Свою «пред’яву» Міракін підкріпив тим, що рідний брат нардепа Геннадія Ткачука – Ігор Ткачук наразі виконує обов’язки генерального директора УДППЗ «Укрпошта», і, мовляв, із ним звільнення Дмитра Бойка уже погоджене. Як і призначення на це місце його палкого прибічника та віднедавна одно партійця Ігоря Ялохи, який уже давно мріє про це «тепле» крісло. Після того, як Дмитро Бойко відмовився писати заяву на звільнення, оскільки останній не зрозумів узагалі такого нахабного «наїзду», непроханий гість почав йому погрожувати ледь не фізичною розправою, натякнувши, що серед його друзів є чимало спортсменів.
Після візиту новоспеченого політика Дмитро Бойко зателефонував до генеральної дирекції «Укрпошти». Але там про його заяву на звільнення вперше чують. Та й в самого Ігоря Ткачука, який є гендиректором «Укрпошти» з приставкою в.о., не має ніяких повноважень звільняти чи призначати нових керівників дирекцій. Невідомо чи й сам він очолить це державне підприємство, оскільки наразі проводиться конкурс щодо призначення керівника генеральної дирекції УДППЗ «Укрпошта», а його переможця має визначити та затвердити Кабмін. Учорашній інцидент навряд чи гідно оцінить і Міністерство інфраструктури, у віданні якого знаходиться «Укрпошта». Та й в Ігоря Ткачука можуть виникнути проблеми через учорашню поведінку хмельницьких соратників. Адже в їхніх діях чітко простежуються ознаки корупції та «рейдерства», на які страждала Партія регіонів. І проти яких рік тому виступила чи не уся Україна під час Революції Гідності.
У всій цій ситуації бентежить й інше. Можливо, Дмитра Бойка і варто було б звільнити з посади директора хмельницької дирекції «Укрпошти» як людину, яка вже давно займає посаду і підпадає під люстрацію. Але чи має це вирішувати якийсь Василь Міракін, який, отримавши трішечки влади і, прикриваючись Майданом, на якому він навіть близько не був, починає встановлювати в області свої порядки і «просувати» на керівництво стратегічними об’єктами своїх людей, тим паче з сумнівними професійними якостями. Адже Ігор Ялоха ніколи не керував великими підприємствами, а його трудова діяльність обмежилася керівництвом комунального підприємства із зеленого будівництва та благоустрою міста. Але садити квітки та підрізати дерева – це не керувати підприємством, на якому працює кілька тисяч працівників.
«Укрпошта» для будь-якої партії є ласим шматком, – коментує ситуацію київський політичний аналітик Андрій Павленко. – Її розгалужена система з філіями та відділеннями в кожному районі, місті й селі особливо приваблює напередодні виборів. Та й поштарі, як показує досвід, виступають гарними агітаторами. Тому не дивно, що хмельницькі «ударівці» хочуть прибрати дирекцію «Укрпошти» під свій контроль. Новоспечений лідер хмельницьких «ударівців» Василь
Міракін не є самостійною політичною фігурою. За ним, як відомо, стоїть місцевий олігарх з Партії регіонів, у якого чимало гріхів. У наш нестабільний час йому обов’язково потрібно було «придбати» політичний дах, тому він й інвестував в проект під назвою «Удар». Тепер йому потрібно ще й провести своїх людей у ради різних рівнів, аби не втратити та ще більше закріпити свою присутність в регіоні, де у нього чималий, і не зовсім законний, бізнес».

Залиште коментар

Також по темі