У Хмельницькій філармонії торгували ковбасою та молочкою
В Україні відзначили День працівників сільського господарства. Найпрацьовитіших нагородили міністерськими грамотамиУ Хмельницькій філармонії торгували ковбасою та молочкою
Подільські хлібороби годують не лише свій край, а ще й 40 країн світу. В Україні відзначили День працівників сільського господарства. Найпрацьовитіших нагородили міністерськими грамотами.

З нагоди свята філармонію перетворили на сільськогосподарський ярмарок. Підприємства і науково-дослідні установи звезли найкращу продукцію, вирощену за передовими технологіями.

Цьогоріч подільські хлібороби трудилися не покладаючи рук. Найбільшого прогресу досягли у Хмельницькому, Теофіпольському і Чемеровецькому районах.

Нині у аграріїв надзвичайно багато проблем, зокрема підвищення цін на паливно-мастильні матеріали, каже заступник голови ОДА Володимир Кальніченко. Попри це, фермери радують гарними показниками.

Посадовці відзначили трудівників полів почесними грамотами від облдержадміністрації, а також Міністерства аграрної політики і продовольства.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього