Балерина, продавчиня, диригент і вчителька. Здавалося б, що спільного? Прописка у зоні підвищеної небезпеки. У пошуках свого місця під мирним сонцем вони дісталися Хмельниччини. А з ними ще зо 3 тисячі чоловік. Це щонайменше

У Хмельницькій філармонії примудрились працевлаштувати шістьох переселенцівУ Хмельницькій філармонії примудрились працевлаштувати шістьох переселенців

Балерина, продавчиня, диригент і вчителька. Здавалося б, що спільного? Прописка у зоні підвищеної небезпеки. У пошуках свого місця під мирним сонцем вони дісталися Хмельниччини. А з ними ще зо 3 тисячі чоловік. Це щонайменше.

Оркестр Хмельницької філармонії репетирує програму нового сезону. У ньому – і музиканти нові – скрипалька і контрабасист. З\’явились не з власної волі, а тікаючи від моторошних звуків нав\’язаної Путіним симфонії війни.

У філармонії примудрились працевлаштувати шістьох переселенців. Щоправда, тільки за трудовим договором, бо ж рідний схід, який враз став чужим, митці залишали поспіхом , офіційно не звільнившись з роботи. Відсутність трудової на руках є основною причиною невеликої кількості звернень переселенців до центрів зайнятості.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього