У Хмельницькій міській лікарні  в комі  лежить хвора на правець дитина
Доки чиновники і медики Хмельницького шукають необхідні препарати та можливість їх доставити в лікарню, стан семирічного хлопчика, хворого на правець, стрімко погіршується.У Хмельницькій міській лікарні  в комі  лежить хвора на правець дитина
Доки чиновники і медики Хмельницького шукають необхідні препарати та можливість їх доставити в лікарню, стан семирічного хлопчика, хворого на правець, стрімко погіршується. Це другий випадок в області та єдиний наразі в Україні.

Варто зазначити, що дитина була вакцинована від цієї старшної недуги, однак планової ревакцинації здійснено не було, з огляду на те, що в нашій державі наразі вакцина не виготовляється і не завозиться. Більше того, немає навіть ліцензії на її продаж. Частину дози життєво необхідного для дитини медпрепарату родичі дістали із окупованого Криму за допомогою волонтерів. Однак цього недостатньо, і батьки вже тиждень стукають в усі чиновницькі кабінети в надії відвернути загрозу, що нависла над їхнім маленьким сином.

Як з’ясувалось, сироватка не закуповувалася в Україні впродовж останніх кількох років, її залишки в регіонах відсутні. А тим часом, кожне розбите коліно у дитини, яка не була щеплена у плановому порядку, потребує екстреної профілактики. Про критичну ситуацію обізнані народні депутати від нашої області та розводять руками: кажуть, що це огріхи Міністерства охорони здоров’я. А у МОЗ чекають на поставки від UNISEF, однак терміни надходження ліків не уточнюють. Разом з тим у дитини часу на бюрократичні підкилимні домовини та махінації з реєстрами медпрепаратів немає. Їй протиправцева сироватка потрібна уже сьогодні.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього