У Хмельницькій міській першій аптеці можна купувати у розстрочку
Програма «Оплата частинами» запрацювала за підтримки ПриватБанку.У Хмельницькій міській першій аптеці можна купувати у розстрочку
Програма «Оплата частинами» запрацювала за підтримки ПриватБанку.

Така ексклюзивна пропозиція купівлі ліків з відтермінування оплати запрацювала у Хмельницькій області вперше.
Ініціатори проекту пояснюють запровадження «Оплати частинами» в аптеках тим, що люди часто не мають грошей на купівлю дорогих ліків. Тепер же не доведеться відкладати лікування, каже директор Хмельницької міської першої аптеки Наталія Маліновська: «Коли приходять люди в аптеки і просять дати зі списку третину чи половину, ми розуміємо, що це проблема для людини. А ще часто подоляни просять продати їм найосновніше. А ми розуміємо, що їм потрібен цілий комплекс препаратів, які виписав лікар. І саме програма «Оплата частинами» таки дасть людям можливість пройти повноцінний курс лікування».
У ПриватБанку запевняють: така послуга не просто зручна, а й вигідна для клієнтів аптек. Єдине, що потрібно для користування програмою – це приватівська карта «Універсальна».

«На теренах Хмельниччини 494 тисячі універсальних карт зараз на руках. Фактично у кожного дорослого вони є. На ці картки дуже легко ставляться ліміти на кредит і на оплату частинами. До того ж необхідно проходити ідентифікацію і носити кудись папери. По-третє, вся процедура займає максимум 30 секунд, – розповідає директор Південно-Західного управління ПАТ КБ «ПриватБанк» Юрій Браніцький. – Під час покупки сума ділиться на рівні частини. Їх потрібно сплатити у термін до 7 місяців. Для цього достатньо вчасно поповнювати карту на зазначену суму. Ніяких відсотків, ніяких комісій».

У Хмельницькій міській першій аптеці можна купувати у розстрочку

«Оплата частинами» зацікавила і Департамент соціального захисту населення в області. Така практика дасть можливість людям купувати якісні ліки без значних грошових витрат за один раз, адже тепер сума буде ділитися. До того ж, Департамент зможе контролювати використання бюджетних коштів на відшкодування вартості ліків, розповіла Світлана Лукомська: «В минулому році ми використали на допомогу людям з видатків обласного бюджету більше 12 мільйонів гривень. І ввели положення про фінансування такої допомоги. Обов’язковий документ – це квитанція з аптеки для того, щоб людина показала департаменту, що дійсно ці кошти були використані в аптечній мережі».

Купити ліки у розстрочку можна не лише у філіях Хмельницької міської першої аптеки, що в обласному центрі. «Оплата частинами» вже активної діє ще у чотирьох населених пунктах області, де є така аптечна мережа.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього