У Хмельницькій міській раді новий регламент розроблять депутати попереднього скликання
Новий регламент для депутатів сьомого скликання розроблятимуть міські депутати попереднього скликання: нардеп-перебіжчик трьох скликань, журналіст, юрист, екс-чиновник і безробітна.У Хмельницькій міській раді новий регламент розроблять депутати попереднього скликання
Новий регламент для депутатів сьомого скликання розроблятимуть міські депутати попереднього скликання: нардеп-перебіжчик трьох скликань, журналіст, юрист, екс-чиновник і безробітна.
Депутати сьомого скликання Хмельницької міської ради одноголосно затвердили на своїй установчій сесії персональний склад робочої комісії з розробки нового регламенту. До її складу увійшли колеги по фракції у попередньому складі міської ради, Руслан Афійчук і Олександр Скочеляс від партій \”За конкретні справи\” та ВО \”Батьківщина\” відповідно. А також Лев Бірюк, який із 2002-го року, відколи розпрощався з РУХом(УНР), є членом партії ВО \”Батьківщина\”. Микола Заганяч, котрий опікується юридичним супроводом бізнес інтересів діючого нардепа Сергія Лабазюка у Хмельницькому та області й відповідно є представником його кишенькової партії \”Поруч\” теж як фаховий юрист обіцяє докласти своїх зусиль для створення нового регламенту Хмельницької міської ради. Над новою редакцією регламенту також працюватимуть амбітний журналіст Ігор Мельничук, який на цьогорічних політперегонах пристав до \”Обєднання Самопоміч\”, екс-голова Хмельницької райдержадміністрації та бізнесмен Олександр Білик, що пройшов до міської ради разом із президентською БПП \”Солідарність\”. Для тимчасово непрацюючої Лесі Герасимчук ВО \”Свобода\” віднині теж знайшла заняття, – вона єдина жінка у робочій групі, котра вже за тиждень має представити на затвердження депутатам новий Регламент Хмельницької міської ради. Також до чергового засідання новообрані депутати мають визначитися в якій із комісій вони працюватимуть впродовж своєї каденції.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього