У Хмельницькій міській раді привітали захисників України
У сесійній залі міської ради зібралися ті, хто у різні часи відстоював та боровся за Україну, захищаючи її незалежність, територіальну цілісність, закон і порядок на передових та в тилу Батьківщини.У Хмельницькій міській раді привітали захисників України
У сесійній залі міської ради зібралися ті, хто у різні часи відстоював та боровся за Україну, захищаючи її незалежність, територіальну цілісність, закон і порядок на передових та в тилу Батьківщини.
Сивочолі ветерани, мужні військовослужбовці, тендітні лікарки, а також професійні правоохоронці, військові прокурори та інші стражі закону й оборонці країни.
Вітаючи захисників України, заступник міського голови Григорій Давиденко підкреслив, що Хмельницька міська рада дбає та шанує громадян, які боронять рідну землю. Лише останнім часом 4 відданих патріоти стали Почесними хмельничанами: 2 герої Небесної сотні – Артем Мазур та Людмила Шеремет, командир роти 8-го полку спецпризначення майор Олександр Петраківський та ветеран Великої Вітчизняної війни генерал-майор Іван Бабак. Також міською владою започаткована відзнака «Мужність та відвага». Її отримуватимуть військовослужбовці та працівники Збройних Сил України, Державної прикордонної служби, Національної гвардії, співробітники МВС, які є мешканцями міста Хмельницького, за виконання службових обов’язків, пов’язаних із захистом територіальної цілісності та незалежності України.
«Ми вітаємо і вшановуємо всіх, хто причетний до високого звання — “Захисник України”: наших сивочолих ветеранів – воїнів УПА та визволителів Вітчизни від гітлерівських загарбників; тих воїнів, яким у мирні дні довелось виконувати свій військовий обов\’язок у «гарячих точках» планети; ветеранів військової служби; військовослужбовців, які сьогодні стоять на захисті української державності. Сила і міць нашої держави в єдності армії та народу. Переконаний, що український народ відстоїть незалежність, оскільки ми маємо гідних захисників».

У Хмельницькій міській раді привітали захисників України У Хмельницькій міській раді привітали захисників України

Присутні на урочистості вшанували хвилиною мовчання світлу пам\’ять усіх, хто загинув у боротьбі за незалежність України.
Для ветеранів військової служби, працівників правоохоронних органів, військовослужбовців Збройних сил України та усіх присутніх підготували невеличкий патріотичний концерт. Душевні пісні для захисників України виконали відома бандуристка Марина Круть та подільський бард Ігор Білий.

Залиште коментар

Також по темі

У Старокостянтинові впав військовий літак. Пілоти загинули

Сьогодні о 12.21 під час виконання навчального польоту