У Хмельницькій обласній бібліотеці для дітей провели творчу майстерню
Престиж сучасної бібліотеки багато в чому залежить від рівня професійної майстерності співробітників.У Хмельницькій обласній бібліотеці для дітей провели творчу майстерню
Престиж сучасної бібліотеки багато в чому залежить від рівня професійної майстерності співробітників. 27-28 жовтня обласна бібліотека для дітей імені Т.Г.Шевченка спільно з управлінням культури, національностей, релігій та туризму облдержадміністрації провели творчу майстерню “Перспективи роботи з читачами-дітьми молодшого шкільного віку: нові можливості та пріоритети”. У майстерні взяли участь працівники відділів роботи з дошкільниками та учнями 1-4 класів районних та міських бібліотек для дітей, повідомляють на сайті Хмельницької облдержадміністрації.
Учасники обговорили необхідність впровадження інноваційних форм і методів на допомогу підтримки дитячого читання. Особлива увага зверталася на проблему патріотичного виховання юного покоління. Бібліотекарі відвідали заняття студії творчого розвитку та дозвілля дітей “Мері Поппінс”, дізналися про особливості використання новітніх методик у роботі з дошкільниками. Працівники обласної бібліотеки представили нові підходи PR-діяльності бібліотек, розкрили напрямки інформаційного обслуговування дітей, презентували сучасні інтерактивні ресурси. Участь у майстер-класах та практичних заняттях допомогла бібліотекарям удосконалити вміння використання інформаційних технологій.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього