У Хмельницькій обласній бібліотеці для юнацтва проходить "Книжковий Біг-Бен"
Незвичну мандрівку до Великобританії здійснили школярі Хмельницького.У Хмельницькій обласній бібліотеці для юнацтва проходить "Книжковий Біг-Бен"
У Хмельницькій обласній бібліотеці для юнацтва відбулася зустріч під назвою «Welcome to England», під час якої дітям запропонували подорож до Великобританії. Щоправда, віртуальну…

Під час незвичної мандрівки школярі дізналися про визначні пам’ятки, культуру та традиції Великобританії, із захопленням походили по визначним місцям Лондону.

Книжкова виставка- інсталяція \”Книжковий Біг-Бен\” викликала у підлітків непідробні емоції та захват: англомовна література в оригіналі, журнали, сучасні навчальні посібники з вивчення англійської мови, довідники, словники тощо зацікавили багатьох відвідувачів бібліотеки.

Крім того, присутні охоче спробували себе в якості детективів і помічників Шерлока Холмса. Юні сищики охоче розгадували кросворди, ребуси, збирали мозаїки на англійській мові, відповідали на запитання англомовної вікторини. Метод дедукції спрацював майже у всіх учасників!

\”Бібліовояж перевершив усі сподівання і наші відвідувачі висловили побажання і надалі мандрувати різними країнами світу, адже вони отримали багато корисної та цікавої інформації, незабутні враження й позитивні емоції\”, – повідомила одна із організаторів \”Книжкового Біг-Бену\”, завідувачка інформаційно-бібліографічного відділу Хмельницької обласної бібліотеки для юнацтва Оксана Мостіпан.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього