У Хмельницькій обласній лікарні відкрили кабінет комп’ютерної томографії
Сьогодні голова обласної державної адміністрації Михайло Загородний взяв участь у відкритті кабінету комп’ютерної томографії, розташованого у 7 корпусі Хмельницької обласної лікарні.У Хмельницькій обласній лікарні відкрили кабінет комп’ютерної томографії
Сьогодні голова обласної державної адміністрації Михайло Загородний взяв участь у відкритті кабінету комп’ютерної томографії, розташованого у 7 корпусі Хмельницької обласної лікарні.
Ще на початку року йшлося про виділення коштів з обласного бюджету на закупівлю цього дороговартісного апарату, оскільки старий томограф відслужив уже більше 20 років та вичерпав свій ресурс, повідомляють на сайті облдержадміністрації.
За сприяння облдержадміністрації в обласній лікарні встановлено новий оригінальний високоякісний 16-зрізовий томограф японської фірми «ТОSHIBA», вартістю близько 10 мільйонів гривень, аналогів якого немає в області.
Відтепер подоляни матимуть змогу проходити медичні обстеження по новому, значно ліпше і на більш високому рівні. На відміну від приватних закладів, обстеження проводитиметься у дві зміни безкоштовно та цілодобово.

«На закупівлю медичного обладнання в області з початку року виділено більше 60 мільйонів гривень. Медична галузь йде в ногу з часом, модернізується», – сказав Михайло Васильович. Пріоритетним є фінансування закладів охорони здоров’я.
Окрім цього закуплено обладнання для госпіталів інвалідів війни, для обласної дитячої лікарні, багато коштів виділено на закупівлю витратних матеріалів.

Залиште коментар

Також по темі

У Старокостянтинові впав військовий літак. Пілоти загинули

Сьогодні о 12.21 під час виконання навчального польоту