У Хмельницькій області дефіциту хліба не буде
Дефіциту хліба не буде. Про це на гарячій телефонній лінії «Запитай у влади» заявив Володимир Кальніченко. Загалом наша область вже завершує сезон збирання кукурудзи та цукрового буряку. За даними міністерства сільського господарства Хмельниччина завершила сезон врожаю на третьому місці в Україні.У Хмельницькій області дефіциту хліба не буде
Дефіциту хліба не буде. Про це на гарячій телефонній лінії «Запитай у влади» заявив Володимир Кальніченко. Загалом наша область вже завершує сезон збирання кукурудзи та цукрового буряку. За даними міністерства сільського господарства Хмельниччина завершила сезон врожаю на третьому місці в Україні.

Хоча погода не сприяла, але хліба буде вдосталь. Загалом подільські аграрії попри складні та не дуже сприятливі погодні умови показали – працювати потрібно завжди. Перше місце по ранніх зернових культурах та третє по Україні загалом по врожайності зернових – з такими результатами наша область підійшла до завершення осінньо-польових робіт.

Посушливе літо та суха зима вже два роки свносять своїх корективи в роботу аграріїв. Володимир Кальніченко каже: вже з цього року почали запасатися посівним матеріалом на наступний – 2017-ий.

Як повідодляє \”Екслюзив\”, цього року вперше в Хмельницькому сільськогосподарські ярмарки будуть проводитися кожного тижня. Чиновники кажуть: все роблять для підприємців та містян. Тут і дешевше, і якісніше.

Додзвонювачів цього разу не було, виною тому – начебто замінування приміщення обласної державної адміністрації, а точніше – окружної виборчої комісії.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього