У Хмельницькій області появиться шматочок Європи
До Дня Незалежності райцентру презентували універсальну машину для прибирання сміття. Це – подарунок від Благодійного фонду Сергія Лабазюка «Ми поруч».У Хмельницькій області появиться шматочок Європи
До Дня Незалежності райцентру презентували універсальну машину для прибирання сміття. Це – подарунок від Благодійного фонду Сергія Лабазюка «Ми поруч».

Машина має кілька щіток, які змітають сміття з дороги, тротуарів і жолобів. Пилосос всмоктує весь бруд до контейнера. Машина також поливає дорогу та може збирати сніг.

Нову машину передано на баланс комунальної служби міста. Самі комунальники визнають, що місту самостійно таку техніку придбати було б важко через обмеження тендерних процедур.

Окрім цього, за сприяння народного депутата Сергія Лабазюка в обласному центрі, у Хмельницькому та Волочиському районах до Дня Незалежності відбулися патріотичні заходи. Зокрема, майстер-клас з гончарства, аквагрим, розваги для дітей. Гостей заходу пригощали кулішем та ковбасками. Всі присутні також змогли насолодитися патріотичним дійством за участі популярних українських зірок: Арсена Мірзояна, Романа Сасанчина, Віталія Лузкара та Антоніни Матвієнко.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього