У Хмельницькій області розглянули питання екологобезпечного поводження з побутовими відходами
24 квітня 2015 року Державна екологічна інспекція у Хмельницькій області спільно з Департаментом екології та природних ресурсів Хмельницької обласної державної адміністрації організували та провели круглий стіл «Екологобезпечне поводження з побутовими відходами».У Хмельницькій області розглянули питання екологобезпечного поводження з побутовими відходами
24 квітня 2015 року Державна екологічна інспекція у Хмельницькій області спільно з Департаментом екології та природних ресурсів Хмельницької обласної державної адміністрації організували та провели круглий стіл «Екологобезпечне поводження з побутовими відходами».

У засіданні круглого столу взяли участь директор Департаменту екології та природних ресурсів Хмельницької обласної державної адміністрації Сергій Михайлович Вавринчук, виконуюча обов’язки начальника Управління з питань екології та благоустрою міста Інна Василівна Куцка, директор Хмельницького комунального підприємства «Спецкомунтранс» Владіслав Валерійович Кривенчук, голова Громадської ради при Державній екологічній інспекції у Хмельницькій області Тетяна Вікторівна Виговська інші представники природоохоронних організацій та ЗМІ.

Відкрив засідання виконуючий обов’язки начальника Державної екологічної інспекції у Хмельницькій області Святослав Андрійович Савицький який зазначив, що розв’язання ситуації, що склалась у сфері поводження з побутовими відходами, потребує ефективних цілеспрямованих дій у рамках єдиної державної політики.

«Питання поводження з побутовими відходами є на часі дуже актуальним, адже Україна посідає одне з перших місць у світі за масштабом, гостротою та складністю проблеми відходів» – зазначив директор Департамету екології та природних ресурсів Хмельницької обласної державної адміністрації Сергій Вавринчук.

Згідно Реєстру місць віддалення відходів, на території області розміщено 843 сміттєзвалища та полігонів. В області функціонують 7 перевантажених полігонів, які знаходяться у критичному стані у містах Хмельницькому, Кам’янці-Подільському, Нетішині, Старокостянтинові, Славуті, у Полонському районі, Дунаєвецькому районі. Рекультивовано у 2014 році 6 полігонів. Із 21 полігону міст обласного підпорядкування та райцентрів лише 5 мають проектну документацію та на 20 полігонів оформлено паспорти місць видалення відходів.

Учасниками круглого столу були визначені основні проблемні питання поводження з побутовими відходами в м. Хмельницькому та області. Проте варто відмітити, що вирішення проблеми поводження з побутовими відходами як в Україні, так і в нашому регіоні, не завжди потребують залучення великих коштів. І саме формування громадської думки та зростання рівня інформованості населення щодо екологобезпечного поводження з побутовими відходами сприяє підвищенню ефективності впровадження нових сучасних технологій в цьому напрямку.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього