У Хмельницькій області водоканалівці «відмили» мільйон
Фахівці територіального підрозділу Держфінінспекції в Хмельницькій області – Шепетівської об’єднаної держфінінспекції – виявили порушення, що призвели до втрат, на суму майже 1,2 млн грн під час ревізії підприємства водопровідно-каналізаційного господарства \”Водоканал\” м. Старокостянтинова.У Хмельницькій області водоканалівці «відмили» мільйон
Фахівці територіального підрозділу Держфінінспекції в Хмельницькій області – Шепетівської об’єднаної держфінінспекції – виявили порушення, що призвели до втрат, на суму майже 1,2 млн грн під час ревізії підприємства водопровідно-каналізаційного господарства \”Водоканал\” м. Старокостянтинова.

Зокрема, підприємство необґрунтовано надало субсидій та пільг населенню для оплати послуг із технічного обслуговування внутрішньобудинкових мереж водопостачання та водовідведення на загальну суму майже 600 тис. грн, витрати на які відшкодовано коштом бюджету.

Також підприємство сплатило 105 тис. грн за виготовлення технічної документації, якої в нього фактично немає.

Посадові особи підприємства не вжили заходів щодо примусового стягнення коштів із боржників за надання послуг водопостачання і водовідведення. Через це втрачено 85 тис. грн.

Окрім того, 300 тис. грн, які підприємство отримало з міського бюджету для поповнення статутного фонду, усупереч законодавству витрачено на сплату податків, єдиного соціального внеску та оплату спожитої електроенергії.

За допущені порушення 4 посадових осіб притягнуто до адміністративної відповідальності.

Про результати ревізії поінформовано правоохоронні органи.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього