У Хмельницькій області знову знайшли снаряди часів Великої Вітчизняної війни
Вибухонебезпечні предмети пролежали в землі з часів Великої Вітчизняної війни та у разі необережного поводження зі снарядами міг статися вибух, а дальність розльоту їх осколків сягає близько 500 м.У Хмельницькій області знову знайшли снаряди часів Великої Вітчизняної війни
Протягом доби сапери групи піротехнічних робіт Аварійно-рятувального загону спеціального призначення Головного управління ДСНС України у Хмельницькій області знищили три вибухонебезпечні предмети.

19 листопада о 14 годині піротехніки у спеціально відведеному місці знищили 70 мм артилерійський снаряд, що був знайдений напередодні на території заводу «ЖБК» на вул. Чорновола, 31 у Хмельницькому.

Інший артснаряд калібру 76 мм, що був виявлений днем раніше на вул. Вокзальній, 69 в м. Кам’янець-Подільський сапери знешкодили 18 листопада о 13 годині.

Того ж дня піротехніки вилучили 57 мм артилерійський снаряд в полі поблизу с. Ямпільчик Чемеровецького району на який натрапили під час контрольної перевірки місцевості, та знешкодили його о 16 годині у встановленому порядку.

Всі вибухонебезпечні предмети пролежали в землі з часів Великої Вітчизняної війни. Варто зазначити, що у разі необережного поводження зі снарядами міг статися вибух, а дальність розльоту їх осколків сягає близько 500 м.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього