У Хмельницькій районній раді створили більшість
Новий керівник Хмельницької районної ради Юрій Мельник, який представляє політичну партію «Поруч», сподівається на повноцінну роботу місцевої райради. Про це він заявив в інтерв’ю журналістам після обрання на посаду.У Хмельницькій районній раді створили більшість
Новий керівник Хмельницької районної ради Юрій Мельник, який представляє політичну партію «Поруч», сподівається на повноцінну роботу місцевої райради. Про це він заявив в інтерв’ю журналістам після обрання на посаду.

Нагадаємо, що голосування за цю посаду тривало 2 дні, у підсумку Юрій Мельник випередив свого суперника Олександра Прокопова набравши 18 із 34 – х голосів.

«Задоволений, що ми нарешті обрали керівництво ради і повноцінно почне працювати райрада. Наш принцип в роботі – працювати на об’єднання, щоб це дало результат для громади», – наголосив новоспечений очільник Хмельницької райради.

Наразі у Хмельницькій раді уже створили більшість. Відповідний меморандум підписало 4-ри із семи політичних сил. «Поруч», «Аграрна партія», «Блок Петра Порошенка» та «Батьківщина». Кажуть, об’єднались, аби працювати в інтересах своїх виборців, а не партійного керівництва.

На краще сподівається і лідер політичної партії «Поруч» Сергій Лабазюк. Він переконаний, що основне завдання районних обранців – це вирішення нагальних проблем району, а не поділ портфелів.

Нардеп додає: незважаючи на непевний старт роботи Хмельницької районної ради, все ж таки вірить у перемогу здорового глузду над політичними амбіціями.

«Обрання керівництва району дає змогу розпочати нормальну роботу Хмельницької райради. Хочеться вірити, що депутати все ж об’єднаються навколо голови райради і за тиждень-другий розпочнеться продуктивна робота районної ради», – наголосив С. Лабазюк.

На цьому тижні також відбулися сесії Волочиської міськради та Волочиської районної ради. В обох – більшість має політична партія «Поруч».

Саме її представники також очолили відповідні ради. Зокрема, Сергій Пазюк обраний головою Волочиської райради. Його підтримали 25 районних депутатів, а – Волочиської міської об’єднаної територіальної громади, у підсумку місцевих виборів – Костянтин Черниченко.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього