У Хмельницькому подбали про учасників АТО, їх родини та сім'ї загиблих
Документ передбачає низку заходів, які повинні полегшити нелегкі умови, в яких перебувають ці верстви населенняУ Хмельницькому подбали про учасників АТО, їх родини та сім'ї загиблих
Під час пленарного засідання восьмої сесії Хмельницької міської ради затверджена \”Програма соціальної підтримки учасників АТО та членів їх сімей на 2016 – 2017рр\”.
Документ передбачає низку заходів, які повинні полегшити нелегкі умови, в яких перебувають ці верстви населення. Зокрема, серед заходів програми – відшкодування пільг за житлово-комунальні послуги (у розмірі 50%) членам сімей загиблих учасників АТО, які зареєстровані та проживають у місті Хмельницькому, звільнення учасників АТО, членів сімей загиблих під час участі в АТО від сплати за послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій (незалежно від загальної площі житла з врахуванням наявних пільг), встановлення лічильників обліку спожитої води та об’ємної витрати газу учасникам АТО та членам сімей загиблих тощо.
Загалом Програмою передбачено більше трьох десятків заходів. Програма передбачає фінансування з казни міста у розмірі більше 6 млн грн.
Також під час цього ж пленарного засідання депутати передали у власність учасникам АТО більше 20 земельних ділянок під будівництво. Частина людей, що пройшли війну, наразі готують документи для отримання такої землі, їм ділянки передаватимуться уже на наступних сесійних засіданнях.
9 квартир, які будуть надані родинам загиблих у АТО, інвалідам українсько-російської війни та її учасникам сьогодні місто прийняло у комунальну власність від забудовника за рахунок сплати пайової участі в розвитку інфраструктури міста. Більше того – сьогодні КП \”Будзамовник\” отримало дозвільні документи на земельну ділянку, на якій планується будівництво багатоквартирного будинку для учасників АТО. Це дозволить зробити значний крок у вирішенні проблеми з забезпечення житлом тих, хто захищав країну на Сході, повідомляє сайт Хмельницької міської ради

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього