Активісти благодійного фонду «Від серця до серця» просить допомогти зібрати кошти на медичне обладнання для обласної дитячої лікарні. Необхідна сума – 29 тисяч гривень.

Ці гроші потрібні на купівлю перфузору – медичного апарату, який у визначених дозах і у визначений час самостійно вводить в організм хворого потрібні ліки. Зараз відділенню анестезіології та інтенсивної терапії Хмельницької обласної дитячої лікарні потрібно мати 12 таких перфузорів, щоб забезпечувати ефективну допомогу усім пацієнтам. За словами завідуючого відділенням Олега Ткачука, біля кожного з шести ліжко-місць у відділенні повинно бути мінімум по два перфузори. Зараз же апаратів є всього 6, і ті часто ламаються. Станом на цей час два із них знаходяться у ремонті.

На покупку одного перфузору для лікарні взялася збирати кошти благодійна організація «Cерце до серця». На один з найдешевших апаратів  фірми «Б. Браун» потрібно 29 тисяч гривень.

«Фірма «Б. Браун» на сьогодні є однією з провідних компаній у світі. І так склалося, що у них на ринку продажу таких апаратів найдешевші ціни. Наприклад, прибалтійські аналоги перфузорів коштують по 46 тисяч гривень, а американський аналог – 75 тисяч», – розповів Олег Ткачук.

Закупити апарат потрібно оперативно, адже скоро ціна на нього підвищиться. Якщо волонтери встигнуть зібрати кошти у найближчій термін, то встигнуть купити перфузор за попередньою ціною.

«Постачальник готовий продати перфузор «Б. Браун» за 29 тисяч. Якщо ми зараз внесемо частину грошей як аванс і підпишемо договір, який передбачатиме, що ми швидко виплатимо й іншу частину суми, то вони ціну піднімати не будуть», – розповіла член ВБФ «Серце до серця» Наталя Шмурікова.

Перераховувати гроші можна на рахунок:

ОГО Центр Стратегічних Ініціатив, АБ “Укргазбанк”, р/р 26007189992, МФО 320478, ЄДРПОУ 26293703, призначення платежу: безповоротна фінансова допомога на виконання проекту «Врятуймо добру людину».

Контактна інформація: тел/роб: 76-34-34, Наталія Шмурікова, 0636477 645, [email protected], csi.km.ua, https://vk.com/club55081336.

Не будьте байдужими, бо те що сьогодні не торкнулося вас, можливо колись стосуватиметься кожного.

Залиште коментар

Також по темі

У Хмельницький привезли тропічну малярію з Цейлону. Хворий у обласній інфекційній

На початку липня  в Хмельницьку міську інфекційну лікарню