У Хмельницькому продовжуються роботи з будівництва наймасштабнішого проекту – комплексу «SportСity».

Відгримів гамірний Новий рік, тихо пройшлось по хатам затишне, домашнє Різдво. Хмельницький відсвяткував і потроху знову починає втягуватись в свої звичні, робочі будні.

Хоча  морозна й сніжна погода точно не надихає на працю, місто ожило і заворушилось. Ожили й будівельні майданчики – найяскравіші символи сучасності Хмельницького. Особливо вражає мурашник будівництва навпроти Палацу творчості, що постійно розростається. Роботи по зведенню комплексу “SportСity” перериваються лише на великі свята чи через занадто несприятливі погодні умови. Уже починає роботу четвертий  великий кран. Та й не рахуючи техніки, неозброєним оком  видно, наскільки масштабним стає це будівництво. Що тут говорити, якщо площа  лише торгово-розважальної частини комплексу перевершує  40 тисяч квадратних метрів! А це рекорд для Хмельницької області. Та й у найбільш показовому в цій сфері Києві є не багато подібних споруд. Крім грандіозних спортивних об’єктів, до уваги інвестора  комерційні приміщення на будь-який смак  – майбутні магазини, кав’ярні, кондитерські…

Тому забудовник даного об’єкту – інвестиційна компанія «SK Group», починаючи будівництво, і не сумнівався в наповненості  і затребуваності цих квадратних метрів. Вигідне розташування в центрі міста, висока якість будівництва, унікальність об’єкту для нашого регіону,  досвід та послужний список забудовника гарантують успіх цьому проекту.

Банкопад останніх років та відсутність в Україні розвиненого ринку фінансових послуг призвели до того, що інвестиції в нерухомість стали єдино доступними і можливими для більшості населення країни. Є ще, звичайно, можливість вкладати у валюту, але це ще той варіант, де теж є багато варіантів залишитись в мінусі. Тому ринок нерухомості і демонструє стабільне зростання як в Україні, так і в Хмельницькому зокрема. А будівництво, як відомо, тягне за собою і купу інших суміжних галузей, одразу повертаючи інвестовані гроші в економіку країни.

До того ж, комплекс «SportСity» пропонує не просто житло в унікальних для Хмельницького умовах.

«Ми пропонуємо можливість інвестування в Ваше майбутнє. Можливо й банально і вже сто разів сказано, але, нерухомість – це те, що Ваше назавжди, що Ви можете завжди продати, подарувати, здати в оренду, те, що можна відчути руками нарешті!», – кажуть у будівельній компанії «SK Group».

У «SportСity» пропонуються стандартні варіанти одно- та двокімнатних квартир, а також є можливість персонального планування метражу та кількості кімнат за бажанням клієнта. І, звичайно, потурбуватись про індивідуальне планування майбутньої затишної оселі легше вже на етапі будівництва.

Крім того, до послуг мешканців та гостей комплексу заплановано спорудження спортивної інфраструктури найвищого рівня – від турніків та вуличних тренажерів  до стадіону та басейну, парку для прогулянок дорослих і дітей, сучасних і зручних ігрових майданчиків та затишних алей.

Підземний паркінг спростить проблему зберігання авто власникам апартаментів в «SpotСity», а найбільший в області торгово-розважальний комплекс дозволить не шукати розваг чи чогось необхідного для дому десь далеко.

Комплекс «SportСity» запрошує Вас. З ними у Вас є унікальна можливість інвестувати в майбутнє! В майбутнє Ваших дітей, майбутнє нашого міста та майбутнє нашої з Вами України!

Більше про унікальне спортивне містечко Хмельницького читайте тут: http://sportcity.km.ua/

 

Залиште коментар

Також по темі

Матч Україна – Австрія в Хмельницькому

Сьогодні, 21 червня, на чемпіонаті Європи з футболу