У Хмельницькому бум на проїзні квитки. З ними їздити громадським транспортом стало вигідніше

Проїзні квитки для поїздок громадським комунальним транспортом хмельничани розкупили за три дні. Касири стверджують, такого буму ще не було, пише сайт “Всім”.

Такий ажіотаж на проїзні квитки виправданий – з березня вони подешевшали на 20 гривень, і вартують зараз 90 гривень. А от проїзд у тролейбусах з 1 березня подорожчав на цілу гривню, і наразі складає 2,50 грн за одну поїздку.

На підприємстві «Електротранс» розповідають, що цього місяця замовили 3800 проїзних квитків. Це, кажуть, вдвоє більше, аніж раніше.

– Цього разу ми замовили квитків на 342 тисячі гривень, – розповідає vsim.ua керівник КП «Електротранс» Віктор Паламарчук. – І рахуйте, що з 26 лютого і по сьогоднішній день вже всі продані.

Віктор Паламарчук каже, що квитки для хмельницьких тролейбусів замовляють у Львові. Підприємство вже домовилось, аби надрукували ще одну партію.

– Ми випросили в замовників ще проїзних, – каже він. – Директор типографії погодився у вигляді виключення наштампувати ще 600 штук. Скоро вони будуть в касах.

Віктор Паламарчук каже, що при замовлені проїзних на наступний місяць будуть враховувати теперішній ажіотаж.

Залишити відповідь