Проїзні квитки для поїздок громадським комунальним транспортом хмельничани розкупили за три дні. Касири стверджують, такого буму ще не було, пише сайт “Всім”.

Такий ажіотаж на проїзні квитки виправданий – з березня вони подешевшали на 20 гривень, і вартують зараз 90 гривень. А от проїзд у тролейбусах з 1 березня подорожчав на цілу гривню, і наразі складає 2,50 грн за одну поїздку.

На підприємстві «Електротранс» розповідають, що цього місяця замовили 3800 проїзних квитків. Це, кажуть, вдвоє більше, аніж раніше.

– Цього разу ми замовили квитків на 342 тисячі гривень, – розповідає vsim.ua керівник КП «Електротранс» Віктор Паламарчук. – І рахуйте, що з 26 лютого і по сьогоднішній день вже всі продані.

Віктор Паламарчук каже, що квитки для хмельницьких тролейбусів замовляють у Львові. Підприємство вже домовилось, аби надрукували ще одну партію.

– Ми випросили в замовників ще проїзних, – каже він. – Директор типографії погодився у вигляді виключення наштампувати ще 600 штук. Скоро вони будуть в касах.

Віктор Паламарчук каже, що при замовлені проїзних на наступний місяць будуть враховувати теперішній ажіотаж.

Залиште коментар

Також по темі

Кондукторів та готівки більше не буде

З липня у Хмельницьких тролейбусах міська влада обіцяє