Директорів шкіл та завідуючих садочків у Хмельницькому звільнятимуть з посад через батьківські внески. Про це на брифінгу заявив директор Департаменту освіти та науки Хмельницької міськради Роман Миколаєв, передає сайт “Є”. 

“Поки скарг щодо батьківських внесків у фонд школи чи садочку не надходило. Але навчальний рік тільки розпочався, і у багатьох закладах освіти міста зборів ще не було. Утім, якщо сигнали про батьківські внески матимуть місце – будемо реагувати та приймати кадрові рішення”, – сказав очільник міської освіти.

Нагадаємо, у липні департамент освіти і науки Хмельницької міськради не підписав контракт із 8 директорами шкіл та 7 завідувачами дитячих садочків міста. Освітянам не продовжили контракт через різні, індивідуальні причини.

“Проте було два керівники, стосовно яких прийняли рішення не продовжувати контракт через батьківські внески. Я не буду називати їх імена та прізвища. Знову ж таки, не продовжили контракт не через те, що очільник закладу ініціював внески, а тому що він “вмив руки” і вирішив, що це його не стосується. Так не повинно бути. Директор для того в установі, аби контролювати і володіти інформацією про все, що відбувається у ввіреному йому навчальному закладі”, – зазначив Роман Миколаєв.

 

Залиште коментар

Також по темі

150 сільських бібліотек Хмельниччини отримали комп’ютери

Сільським бібліотекам Хмельниччини передали 300 комп’ютерів. За допомогою