Учора в центрі Хмельницького поліцейські затримали 29-річного чоловіка, у якого в машині вилучили пістолет часів Другої світової війни. Це сталося в районі супермаркету “Фуршет” на вулиці Свободи, повідомляє Головне управління Національної поліції в Хмельницькій області.

Затриманого вирахували працівники Хмельницького відділу поліції. Той намагався продати пістолет «Walther-P38″, зазначивши, що той має деякі дефекти, через інтернет-сайт за 6700 гривень.

“Вилучений предмет зі слідами корозії схожий на пістолет «Walther-P38» часів Другої світової війни. Його направили на експертизу. Чоловік пояснив, що має металошукач і знайшов пістолет під час розкопок на початку вересня у лісі в районі Ружичної поблизу військового госпіталя. На інтернет-сайті чоловік просив за нього 6700 гривень”, – кажуть у поліції.

Наразі вирішується питання про відкриття кримінального провадження за ч. 1 ст. 263 «Незаконне поводження зі зброєю, бойовими припасами або вибуховими речовинами» Кримінального кодексу України. Відповідна стаття передбачає покарання від 2 до 5 років позбавлення волі.

Залиште коментар

Також по темі

Подарунок поліцейським: за півмільйона з бюджету Хмельницького купили авто

З казни міста управлінню поліції у Хмельницькому купили