Виконком Хмельницької міськради продовжив маршрут №47 до масиву “Перший Парковий”.

Таке рішення було ухвалено на засіданні у четвер, передає “Незалежний громадський портал”.

Раніше маршрутні таксі закінчували свій рейс на розворотному колі біля ТЕМПу, тепер же він буде їхати ще кілька кілометрів до нового житлового масиву, що розташувався за містом по старокостянтинівській трасі. Перевізник на такі зміни, за словами заступника начальника управління транспорту і зв’язку Сергія Шепурева, погодився.

“Наступним нашим кроком для мешканців масивів “Всесвіт” та “Перший Парковий” буде будівництво тротуару. Всі ми бачимо, що пішоходам там доводиться йти по дорозі, а це дуже небезпечно”, – пообіцяв міський голова Олександр Симчишин.

Ще два роки тому велася мова про будівництво в рахунок сплати пайових внесків від забудовників дороги на дві полоси, яка мала з’єднати вулицю Панаса Мирного та Старокостянтинівське шосе. Для зручності мешканців нового житлового масиву, планувалося також прокласти там новий транспортний маршрут. Але кошти від пайової участі забудовників у створенні інфраструктури нового житлового мікрорайону пішли не на дороги для мешканців новобудов, а були списані міською радою в рахунок скандального басейну на вулиці Зарічанській.

Залиште коментар

Також по темі

У кам’янецькій маршрутці пасажирку мало не побили за прохання вимкнути російський шансон

Черговий випадок хамства з боку водія маршрутки та однієї