Будівництво першої велодоріжки у Хмельницькому, яке розпочали 17 жовтня, мали завершити до кінця минулого року, однак вчасно завершити роботи не встигли. Якщо не погіршаться погодні умови, продовжити їх мають, за словами підрядника (ним виступає ТОВ “Платінумбуд”авт.), вже наступного тижня, пише сайт “Є”. 

Розташовується велодоріжка вздовж набережної біля Південного Бугу в парку імені Михайла Чекмана. З бюджету міста на неї виділили 609 тисяч гривень. Крім того, як розповів член правління громадської організації «Критична маса» Олег Олексієнко, велодоріжку мають продовжити, з’єднавши таким чином мікрорайон Гречани з центром міста.

«Частина доріжки, що біля набережної, має довжину 650 метрів, а та, що далі в парку – 250 метрів. Загальна протяжність її близько 900 метрів. Депутати також виділили гроші на будівництво велодоріжки від станції прокату човнів «Аврора» в сторону мікрорайону Гречани. Велоспільнота задоволена, що все відбувається так оперативно. Вже тривають роботи зі створення проектно-кошторисної документації, відповідно за місяць-півтора, на мою думку, почнеться будівництво. Вона стане продовженням першої велодоріжки до зупинки «Нива». У нас є ще деякі задумки, але їх реалізація залежатиме від спілкування з владою», – пояснює Олег Олексієнко.

За його словами, доріжка пролягає повз дитячий і спортивний майданчики, і буде гарно освітленою по всій довжині. Щоб завершити будівництво, необхідно ще кілька тижнів.

«Як розповів мені підрядник, до завершення будівництва залишилося прокласти близько 120 метрів квадратних плитки. Продовжать його з наступного тижня, якщо погода буде теплою. Також попереду земляні роботи, встановлення знаків та благоустрій. Завершити все обіцяють до кінця березня», – говорить Олег Олексієнко.

На завершення будівництва першої велодоріжки велоактивісти планують урочисте її відкриття. А вже після Великодня традиційно у Хмельницькому відкриватимуть велосезон.

Залиште коментар

Також по темі

150 сільських бібліотек Хмельниччини отримали комп’ютери

Сільським бібліотекам Хмельниччини передали 300 комп’ютерів. За допомогою