Комунальники взялися ліквідовувати ямковість на дорогах у Хмельницькому. Поточний ремонт проводитимуть пізніше.

Починаючи з минулої неділі, комунальники нашого міста розпочали «реанімовувати» дорожнє покриття, яке знаходиться не в найкращому стані після танення снігу, пише сайт міста Хмельницького “0382.ua”. В першу чергу вони планують засипати ями на тих вулицях, де проходять маршрути громадського транспорту.

«Зараз лише ліквідовуємо ямковість, ніякого ремонту не проводимо. Поточний ремонт ми зможемо проводити, коли середньодобова температура повітря буде не менше, ніж 10 градусів тепла. Як тільки будуть сприятливі погодні умови, ми розпочнемо ремонт доріг. 90% доріг міста взагалі потребують капітального ремонту. Деякі з них вже «пережили» три терміни експлуатації. Але, на жаль, коштів на капітальний ремонт нам не виділили», — розповів журналісту “0382.ua” директор КП БРЕД Олег Нестерук.

Нагадаємо, що весняна погода принесла комунальникам нові клопоти. Подекуди з доріг Хмельницького, разом із снігом зійшло й асфальтне покриття. Мер міста Олександр Симчишин висловився досить негативно щодо роботи комунальників, які латали майже до самісіньких заморозків місцеві дороги. Він навіть обмовився, що з деякими працівниками комунальних підприємств йому доведеться розпрощатися. Подейкують, що у КП БРЕД уже запахло звільненнями, але чи торкнеться воно директора підприємства, який є близьким родичем одного із заступників міського голови, поки не відомо.

Залиште коментар

Також по темі

150 сільських бібліотек Хмельниччини отримали комп’ютери

Сільським бібліотекам Хмельниччини передали 300 комп’ютерів. За допомогою