Про ДТП, що сталася 26 лютого цього року на вулиці Проспект Миру, повідомляла прес-служба патрульної поліції у місті Хмельницькому. Чоловік, керуючи автомобілем «Nissan Almera», наїхав на пішоходів, які перетинали вулицю на нерегульованому пішохідному переході.

До редакції Незалежного громадського порталу звернувся чоловік, який постраждав у ДТП та розповів деталі пригоди.

«В неділю, 26 лютого, я з дорослою донькою вирішили погуляти в Дендропарку. Коли стали переходити Вінницьке шосе по «зебрі», отримали удар, від якого відлетіли на асфальт. «Ніссан», який збив, зупинився, але водій не виходив.

З’ясувавши, що донька жива та немає переломів, я став вимагати водія, щоб той заглушив мотор та вийшов. Чоловік, від якого явно тхнуло алкоголем, не збирався цього робити.

Водій хотів від’їхати і обійтися без поліції, мовляв, домовимося, і обіцяв золоті гори. Я ж дочекався патрульної поліції. Під’їхала «швидка» та запропонувала відвезти в травмпункт, від чого ми з донькою відмовилися до складання головного в таких випадках документа – плану події, на якому визначається, де хто був в момент наїзду.

Згодом лікарі зафіксували гематоми та забиття рук та ніг.

Водій показував посвідчення учасника АТО, і просив його простити, як людину честі, офіцера, захисника Вітчизни, сім’янина, показував фото с дружиною і сином, клявся усім на світі, що негайно компенсує усі витрати на лікування, тільки простіть.

З’ясувалося, що  це – підполковник Ліхневський Володимир, прикордонник, викладач прикордонної академії.

До честі поліцейських, вони спрацювали чітко і за законом. Лихач, незважаючи на усі його  зусилля викрутитися, все ж потрапив на експертизу і до слідчого. Експертиза показала високу ступінь алкоголю в крові, до того ж, водій був без прав та документів на автівку”.

Чим усе завершиться – повідомимо після суду, бо, виходячи з практики нашого судочинства, прогнозувати важко. Однак Ліхневський за увесь цей час навіть жодного разу не поцікавився, як же почувають люди, яким він, через пияцтво, завдав болю.

Патрульна поліція склала протокол одразу за двома статтями – ч.2 ст.130 КУпАП (Керування транспортними засобами особами, які перебувають у стані алкогольного сп’яніння)  та ч.3 ст. 126 КУпАП (Керування транспортним засобом особою, яка не має відповідних документів на право керування таким транспортним засобом або не пред’явила їх для перевірки).

 

Залиште коментар

Також по темі

«ДІЙСНО  ПРАЦЮЄ!»: для бізнесу Хмельниччини стартував новий рекламний продукт

Реклама – рушій для будь-якого бізнесу. Це один