М’ясо птиці на хмельницьких ринках зросло до близько 100 гривень за кілограм, і майже зрівнялося у ціні з яловичиною та свининою. І це –лише за останній місяць.

Продавці розповідають: цінники на м’ясі бройлерів змінюють ледь не щотижня. При цьому причин швидкого здорожчення курятини не розуміють.

А от чиновники з Департаменту агропромислового розвитку ОДА причини подорожчання м’яса називають, і навіть кілька. По-перше, кажуть, цього року місцеві виробники бройлерів скоротили м’ясне поголів’я птиці. Бо зросла вартість на молодняк, який виробники курятини закуповують за кордоном, подорожчали необхідні у виробництві білкові добавки. По-друге, на ціну курятини впливає підвищення заробітної плати і витрат на енергоносії.

Водночас проблему вивчають антимонопольники. Кажуть – спостерігають зростання цін на куряче м’ясо в області останні два місяці. Зафіксували певний дефіцит м’ясної продукції, який і міг значною мірою спричинити ціновий стрибок.

“Велика частина наших бойлерів йде на експорт, утворився дефіцит, як наслідок – зросли ціни”, – кажуть в Хмельницькому обласному тервідділенні Антимонопольного комітету України.

Джерело: “Поділля-центр”

 

Залиште коментар

Також по темі

150 сільських бібліотек Хмельниччини отримали комп’ютери

Сільським бібліотекам Хмельниччини передали 300 комп’ютерів. За допомогою