Начальника Південно-Західного відділення поліції Хмельницького ВП ГУНП в Хмельницькій області майора Романа Гуменюка підозрюють у зберіганні та збуті наркотиків. Про це стало відомо  ПОДІЛЬСЬКА.інфо з власних достовірних джерел. Враховуючи, що керівництво поліції не публікує виявлені факти, джерела побажали залишитися невідомими.

Начальник Хмельницького ВП ГУНП в Хмельницькій області Валерій Онісьєв не зміг прокоментувати ситуацію, яка стосується його підлеглого, та порекомендував звернутися до прокуратури.

У прес-службі прокуратури Хмельницької області журналісту ПОДІЛЬСЬКА.інфо підтвердили, що кримінальне провадження, у якому фігурує поліцейський посадовець, у них справді порушене. Але від офіційних коментарів по справі там відмовилися, посилаючись на таємницю слідства.

За інформацією з достовірних джерел, нещодавно працівники департаменту внутрішньої безпеки Нацполіції України разом із представниками прокуратури області провели обшук у робочому кабінеті та помешканнях Романа Гуменюка. Під час них у поліцейського посадовця було знайдено та вилучено чималу кількість амфетаміну.

У кримінальному провадженні, окрім Романа Гуменюка, проходить ще одна особа, яка уже раніше була засуджена та відбувала термін покарання у місцях позбавлення волі. За неофіційною інформацією, ця особа є також кумом діючого високопосадовця з ГУНП в Хмельницькій області, який, подейкують, і «кришував» поліцейсько-злочинну схему зі збутом наркотиків в області.

Наразі Роман Гуменюк знаходиться у відпустці. А особа, яка проходить разом із ним у кримінальному провадженні, затримана та перебуває під арештом.

34-річний Роман Гуменюк родом із Кам’янець-Подільського району. У 2005 році закінчив Хмельницький гуманітарно-педагогічний інститут, а через рік, після служби в армії, прийшов працювати в органи внутрішніх справ. До 2010 року був оперуповноваженим служби по боротьбі з незаконним обігом наркотиків Кам’янець-Подільського міськвідділу міліції. У 2010 році, ставши студентом-заочником Національної академії внутрішніх справ України, Романа Гуменюка призначають начальником сектору карного розшуку Кам’янець-Подільського райвідділу міліції. У серпні 2015 року він переводиться на посаду заступника начальника – начальником кримінальної поліції Кам’янець-Подільського міськвідділу поліції. А ще через рік Романа Гуменюка переводять у Хмельницький – начальником Південно-Західного відділення Хмельницького ВП ГУНП в Хмельницькій області.

У Кам’янці-Подільському ходять чутки, що Романа Гуменюка забрали до Хмельницького після скандалу з кришуванням та наводками на будинки заможних містян злочинної групи, що займалася квартирними крадіжками. Тоді одному із поліцейських довелося звільнитися, а Романа Гуменюка  перевели подалі від Кам’янця. Крім того, за чутками, поліцейський посадовець ще з часів роботи у СБНОНі, не лише час від часу приторговував наркотиками, але й сам не гребував «покращити собі настрій» за допомогою амфетаміну.

1 Comment

  1. На каком основании такой прогноз?

Залиште коментар

Також по темі

У Хмельницьке СІЗО намагалися передати наркотики

Пакет з наркотиками перехопили працівники Хмельницького слідчого ізолятора.