У Хмельницькому попрощались із бійцем антитерористичної операції та волонтером Андрієм  Рибцовим. Він  родом із далекого Владивостоку. Проте майже півстоліття  прожив  у Хмельницькому. Підтримав Революцію Гідності, а коли розпочалися протистояння на Сході країни – пішов  на Донбас добровольцем. Там Андрій Рибцов служив понад рік.

Після демобілізації розпочав займатися громадською діяльністю. Був керівником Хмельницької Спілки учасників бойових дій обласної філії громадської організації «Українська асоціація інвалідів АТО».

56-річний Андрій Рибцов  помер  11 березня від обширного інфаркту. В нього залишились дружина та син.

Артилерист, капітан, волонтер та хороший друг – так згадують Андрія Рибцова його побратими. Кажуть, для когось у батальйоні він був за батька, для інших – наставником.   

– Я служив пліч-о-пліч з ним. Для своїх бійців і підопічних він був як батько. Він їх навчав. Тож коли його бійці потрапляли в інші формування, офіцери тих підрозділів були у захопленні від підготовки бійців.  Які б не виникали проблеми у бійців, в першу чергу вони зверталися до нього, – згадує Олег Пащенко, командир мінометної батареї батальйону “Фенікс”. 

Армійську освіту Андрій Рибцов здобув у Хмельницькому вищому артилерійському командному училищі. Пройшов Афганістан. А потім – тринадцять місяців і вісім днів перебував у східному українському пеклі. Служив у батальйоні «Фенікс».

«Балу» поховали на Алеї Слави, що на кладовищі мікрорайону Ракове у Хмельницькому.

Джерело: Поділля-Центр

Залиште коментар

Також по темі

У серпні в зоні АТО загинуло двоє мешканців Хмельниччини

Минулого місяця Хмельниччина втратила у зоні проведення антитерористичної