У Хмельницькому продовжать реалізацію програми «Мальоване місто». Хоча й з певними корективами. Так наступним об’єктом програми мав бути дев’ятиповерховий будинок по вул. Курчатова, але вартість роботи на цьому об’єкті перевищувала наявний кошторис у 110 тисяч гривень.

«Вартість лише утеплення бокової стіни (близько 400 кв. м.) дорівнює цій сумі»,- написав на своїй сторінці у Фейсбук заступник міського голови Володимир Гончарук.

В управлінні житлово-комунального господарства Хмельницької міської ради сайту “Є” розповіли, що майже місяць шукали альтернативу.

«Надійшло багато пропозицій. Серед усіх запропонованих об’єктів ми обрали двоповерховий будинок по вулиці Героїв Майдану, 24. Бокова стінка цієї будівлі має хорошу видимість з дороги, тож вона ідеально підійде для проекту», – каже заступник начальника управління ЖКГ Володимир Путін.

Тематика муралу ще визначається, але, за словами чиновника, це буде або патріотична, або лірична тема.

Працюватиме над муралом художник Андрій Томчишен, який в цій сфері вже не новачок. Самі він наносив малюнок на стіну будинку, що по вулиці Гагаріна, 20.

«Роботи розпочнуться як тільки ми виберемо ескіз малюнку для нового муралу і буде затверджений кошторис. Орієнтовно це через два-три тижні», – каже Володимир Путін.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього