Весна – час для втілення мрій та реалізації фантазій.  Тому саме зараз замовник будівництва житлового комплексу «SPORTCITY» вирішив зробити сюрприз для своїх клієнтів. Кожен покупець, який вирішив придбати омріяне житло,  отримає абсолютно безкоштовний дизайн-проект майбутньої оселі  від відомого дизайнера інтер’єрів.

Це прекрасна нагода отримати  дизайнерські апартаменти в унікальному житловому комплексі «SPORTCITY» , сплативши лише вартість квадратних метрів.

До уваги покупців буде представлено декілька стандартних варіантів інтер’єру квартир в сучасному та класичному стилях. Запропоновані версії дизайну особливо стануть у нагоді тим, хто захоче дуже швидко і з мінімальними вкладеннями отримати готову до заселення квартиру.

Такий подарунок – чудовий варіант для тих, хто хоче ефектно облаштувати своє нове житло, але туманно розуміє, як втілити в реальність свої уявлення про красу та комфорт.

Розроблений дизайн-проект, в першу чергу, дає можливість власнику квартири чітко уявити собі картинку свого майбутнього житла. Маючи перед собою якісні фотографічні зображення інтер’єру, набагато простіше зорієнтуватися в стильових рішеннях і віддати перевагу тому, яке найбільше відповідає смаковим уподобанням.

Дизайн-проект дозволить серйозно спростити, а головне – здешевити наступні ремонтно-будівельні роботи. Це виміри і визначення функціональних зон, розробка схеми розведення електропроводки та інших комунікацій, підбір і прорахунок покриття для підлоги, стін та стелі, план розміщення меблів.

Власнику квартири буде надано також кошторис проекту, і він легко визначиться з тим, які кошти потрібні для створення інтер’єру. Але найголовніше – витрати будуть прораховані в певному ціновому діапазоні, з урахуванням варіантів використання оздоблювальних матеріалів, декору, меблів. Крім того, господарі квартир в ЖК «SPORTCITY» отримають також рекомендації, у яких виробників і в яких магазинах можна придбати те, що знадобиться для ремонту.

Маючи на руках усі необхідні креслення і схеми, а також 3D-візуалізацію та експлікацію проекту, в точності втілити дизайнерський проект в реальному інтер’єрі не складе особливих труднощів. Особливо, якщо врахувати, що квартири в «SPORTCITY» будуть здаватися в експлуатацію з ідеально рівними стінами, стелею і підлогою, які будуть одразу готові до ремонтних робіт.

Якщо ж у запропонований варіант дизайн-проекту господар квартири захоче внести кардинальніші зміни, ніж передбачені в безкоштовному варіанті, до прикладу, зробити перепланування, він може замовити додаткові послуги дизайнерів компанії.

Отримуючи в ЖК «SPORTCITY» дизайн-проект своєї майбутньої оселі, покупці можуть бути впевнені в якості таких послуг, адже за підсумковий результат відповідають конкретні фахівці, які ставлять своє ім’я під проектом.

Залиште коментар

Також по темі

150 сільських бібліотек Хмельниччини отримали комп’ютери

Сільським бібліотекам Хмельниччини передали 300 комп’ютерів. За допомогою