У міськраді почали готувати новий проект будівництва на Співочому полі. На місці металобрухту старої сцени, який, нарешті, вивіз “Епіцентр”, у мерії планують звести спортивний комплекс.

У нас є проект будівництва спортивного комплексу. Він ще не остаточний. Допрацьовуємо деякі деталі. Плануємо побудувати не лише футбольні поля, як думали раніше. Хочемо відкрити тут спортивний зал орієнтовно на 1200 місць. Тут зможуть грати міські футзальні, волейбольні, гандбольні й інші команди, – каже vsim.ua начальник управління молоді і спорту Хмельницької міської ради Сергій Ремез. – Поруч із залом має бути міні-футбольне поле із штучним покриттям, адмінбудівля і облаштовані паркомісця. Також хочемо зробити футбольне поле із трав’яним покриттям. Думаємо, що все це реалізуємо і в 2019 році спорткомплекс запрацює.

Орієнтовно в квітні проект будівництва мають затвердити. Після цього депутати міськради мають на сесії проголосувати за виділення коштів на його реалізацію. Скільки грошей потрібно і коли точно приступлять до робіт, поки невідомо. Чимало часу, за словами Сергія Ремеза, забере перенесення комунікацій, які проходять через Співоче поле.

Нагадаємо, що забудовувати так зване Співоче поле у Хмельницькому почали ще у 2007 році. Тоді там з’явилися “Таврія В”, “Епіцентр” та “Оазис”. Стали зводити багатоповерхівки та адміністративні й офісні приміщення. На колишньому Співочому полі також планували відкрити льодовий палац, концертний зал, басейн і багато іншого. Але усе це так і залишилося на папері. Останнім часом на березі Південного Бугу хотіли побудувати два футбольні поля. У міськраді навіть розробили проект і виділили на них кошти. Але жодних робіт так і не розпочали. Кажуть, завадив металобрухт від старих сцен, який десять років “Епіцентр” не міг вивезти.

Ще однією пропозицією було облаштувати над річкою зелену зону, адже та місцина – одне чи не з найулюбленіших місць хмельничан для пікніків. Але у мерії стверджують, що дерева, які там висаджували для створення парку, постійно хтось краде. Тому наразі зупинилися на тому, аби звести на так званому Співочому полі спорткоплекс.

Нагадаємо, що неподалік від запланованого будівництва спорткомплексу, на вулиці Свободи, зводять житловий комплекс. Крім того, по іншу сторону Південного Бугу, на розі вулиць Свободи та Прибузької, будується комплекс “СпортСіті”. Наразі міська рада судиться із його забудовником, намагаючись скасувати видані раніше містобудівні документи, а громадські активісти різко виступають проти будівництва у зеленій зоні на берегах Південного Бугу.

Джерело: VSIM.UA

Залиште коментар

Також по темі

150 сільських бібліотек Хмельниччини отримали комп’ютери

Сільським бібліотекам Хмельниччини передали 300 комп’ютерів. За допомогою