У Хмельницькій мерії обіцяють цього року таки зробити залізничний вокзал та привокзальну площу охайнішими і більш сучасними. Кажуть, навіть «Укрзалізниця» вже виділила на це кошти, але скільки – поки таємниця, передає сайт vsim.ua.

– Управління житлово-комунального господарства замовило проектно-кошторисну документацію. Ми повністю маємо зробити реконструкцію вокзалу – викласти територію гарною плиткою і повністю відремонтувати привокзальну площу, – говорить заступник мера Анатолій Нестерук.

В адміністрації вокзалу станції “Хмельницький” теж підтверджують інформацію щодо осучаснення залізничного вокзалу. Кажуть, планується капітальний ремонт фасаду, фарбування, нова підсвітка.

Нагадаємо, привокзальну площу у Хмельницькому хочуть привести до ладу вже третій рік поспіль. Але поки до роботи не бралися. Минулого року на реконструкцію виділили майже два мільйони гривень. Але тоді так і не знайшли підрядника. Восени в управлінні ЖКГ казали, що капітальний ремонт мають завершити до літа.  Причепурити залізничний вокзал планують і цього року. Реконструкцію запланували орієнтовно на кінець першого півріччя.

Залиште коментар

Також по темі

150 сільських бібліотек Хмельниччини отримали комп’ютери

Сільським бібліотекам Хмельниччини передали 300 комп’ютерів. За допомогою