У Хмельницькому в 2017 році виконуватимуть 38 програм, спрямованих на розвиток міста. Про це повідомляють у прес-службі міськради.

Проект Програми економічного та соціального розвитку міста Хмельницького на 2017 рік вже представили громадськості. Після врахування усіх пропозицій, остаточний варіант мають затвердити на черговій сесії.

Як повідомив сайт “Є” заступник міського голови Володимир Гончарук, до програми ще додається обов’язковий план заходів, розроблений до 2019 року. Програма економічного та соціального розвитку міста Хмельницького на 2017 рік, власне, так само виходить з тих завдань, які вже передбачені в планах заходів, але строком на один рік. Вона відображає концепцію та бачення усіх структурних підрозділів Хмельницької міської ради.

Володимир Гончарук анонсував, що невдовзі відбудеться презентація більш глобального бачення розвитку міста Хмельницького до 2025 року.

У Програмі зазначено перелік міських Програм, які виконуватимуться у 2017 році. А це майже чотири десятка цільових програм розвитку міста у різних галузях. Деякі будуть продовжувати впроваджувати і надалі, інші цьогоріч лише мають започаткувати, як от «Програма розвитку велоінфраструктури», «Програма «Здоров’я хмельничан» та інші. Усі вони націлені на підвищення економічного стану міста Хмельницького та поліпшення умов життя містян.

 

Залиште коментар

Також по темі

«ДІЙСНО  ПРАЦЮЄ!»: для бізнесу Хмельниччини стартував новий рекламний продукт

Реклама – рушій для будь-якого бізнесу. Це один