Семиденний тренінг для депутатів місцевих рад, обраних від партії «БПП «Солідарність», активістів, молоді Хмельниччини відбувся в обласному центрі. Тема семінару – «Децентралізація та місцеве самоврядування».

Партія «Блок Петра Порошенка «Солідарність» – єдина парламентська партія, яка проводить такі семінари-тренінги, показує переваги об’єднання,  спонукає громаду брати активну участь у місцевому самоврядуванні.

Організатором заходу є центральний Cекретаріат партії. Тренінг депутатів та їхніх помічників проводив Ярослав Максимчук – фахівець у сфері виборчих кампаній, децентралізації та місцевого самоврядування.

Кожен із тренінгів відбувався у форматі лекцій та жвавих обговорень важливих питань. Ярослав Максимчук розповів про міжнародний досвід децентралізації, зміни, які принесе ця реформа нашій країні. Значну увагу тренер приділив модулю про місцеве самоврядування, звернув увагу на повноваження органів державної влади та місцевого самоврядування, на права та обов’язки депутата місцевої ради, особливості підготовки депутатських запитів та звернень. Говорили учасники заходу і про запобігання корупції та конфлікт інтересів.  

Обраний голова  Хмельницької обласної організації партії «БПП «Солідарність» Костянтин Чернилевський зазначив:

На Хмельниччині чимало населених пунктів об’єднались в громади і вже отримали від цього кроку зиск. Проте, питання децентралізації – дуже важлива тема для громад, які часто не розуміють значення самого процесу і мають багато питань. Саме тому я переконаний, що семінар піде на користь усім, хто тут зібрався. Після проведення тренінгів головне завдання наших депутатів та активістів розповісти і пояснити людям, які позитивні зміни відбудуться на місцях при передачі прав і ресурсів громадам.

По завершенню тренінгу всі учасники отримали навчальні посібники, роздатковий матеріал та відповідні сертифікати.

 

 

Залиште коментар

Також по темі

У Хмельницькому “Солідарність” надаватиме безкоштовно юридичні консультації

В Хмельницькій територіальній організації партії БПП «Солідарність» мешканцям